Xiaomi Power Bank 2 (10.000 mAh) za 21 eur!

Energie nie je nikdy dosť. Power banky zažili asi svoj najväčší boom s príchodom hry Pokémon GO :). Power banka bola povinnosťou každého zarytého hráča tejto hry, pretože prinášali možnosť nabitia telefónu kdekoľvek ste sa nachádzali. A to je presne hlavný účel power baniek. Nabiť zariadenie (telefón, tablet, smart hodinky...) na mieste bez možnosti napojenia na nabíjačku zapojenú v elektrickej sieti.

Dnes si preto predstavíme power banku od Xiaomi. Ide presne o model Xiaomi Power Bank 2 10000mAh baterkou a dvojicou USB portov, vďaka ktorým môžete súčasne nabíjať dve zariadenia.

Power banka podporuje nabíjanie Quick Charge a vie poskytnúť na nabíjanie prúd až 18W. Stav batérie power banky zobrazuje štvorica svetielok.

Rozmery Xiaomi Power Bank 2 10000mAh sú 147x71.2x14.2mm a váha je 200g. Ide o veľmi kompaktnú power banku, ktorú môžete nosiť aj vo vrecku a nebude vás nijako ombedzovať.

Xiaomi Power Bank 2 10000mAh môžete teraz kúpiť za výbornú cenu 21€.

V prípade, že vás zaujal iný produkt na geekbuying a chcete zistiť, či na daný produkt nie je zľavový kupón, navštívte tému na našom fóre a napíšte nám.

Inzercia

 

Pridať nový komentár
TOPlist