Xiaomi Ninebot Plus Electric v akcii na Gearbest.com

, Autor: Anonymný používateľ

Ninebot je elektrické vozítko podobné Segwayom . Podobnosť nie je vôbec náhodná. Ninebot je čínska spoločnosť, ktorá je majiteľom spoločnosti Segway. Väčšinovým majiteľom spoločnosti Ninebot je zas Xiaomi. Ninebot je vlastne taký Seagway od Xiaomi.

To v skratke znamená kvalitný produkt, na aké sme pri Xiaomi zvyknutí a navyše za rozumnú cenu. Gearbest.com aktuálne ponúka model Xiaomi Ninebot Plus Electric s kupónom XM9PLUS za 704,87€.

Ninebot s dojazdom medzi 20 a 35 kilometrov je určený pre jazdca s váhou do 100 kilogramov. Poháňajú ho dva elektromotory, každý s výkonom 400 W. Cestovná rýchlosť je približne 18 kilometrov za hodinu a maximálne stúpanie, ktoré dokáže pekonať 15 stupňov. Telo vozítka z horčíkovej zliatiny je pevné a ľahké.

Diaľkové ovládanie Ninebotu umožňuje jeho privolanie zo vzdialenosti maximálne 20 metrov, alebo vás vďaka nemu bude Ninebot nasledovať a pôjde 10 metrov za vami. Senzory Ninebotu monitoruju jazdné návyky ninebotistu-jazdca a prisposobujú ovládacie algoritmy tak aby sa dosiahla jeho čo najväčšia bezpečnosť.

Mobilná aplikácia vám prinesie sériu zaujímavých štatistík o jazdení s Ninebotom a rôzne funkcie, ako napríklad bezpečnostný poplach pre stráženie vášho Ninebota. 

Inzercia

 

Kľúčové slová
Xiaomi
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Re: Xiaomi Ninebot Plus Electric v akcii na Gearbest.com

toto by mal dostať každý dôchodca od štátu zadarmo!

Poslať nový komentár

TOPlist