Xiaomi Mi Pad 4 v akcií

Boom tabletov je už nejakú dobu za nami. Ani Xiaomi ich nemá vo svojom portfóliu veľa a Mi Pad je ich len 4 generáciou tabletu. Zato vydarenou.

Xiaomi Mi Pad 4 je 8 palcový tablet s FHD rozlíšením a pomerom strán 16:9. Srdcom tabletu je procesor Snapdragon 660 s GPU Adreno 512. Procesoru sekunduje RAM o veľkosti 4GB a 64GB ROM. Vnútornú pamäť je možné rozšíriť o MicroSD kartu o maximálnej veľkosti 256GB.

Dizajn tabletu je moderný. Xiaomi Mi Pad 4 je tenký, rámiky okolo displeju sú malé a čo je hlavné, nie je to už kópia tabletu iPad Mini :)

Xiaomi Mi Pad 4 má dva fotoaparáty. Hlavný fotoaparát umiestnený na zadnej strane má 13MP a predný 5MP. Predný fotoaparát má naviac podporu odomykania tvárou.

Z hardvérovej výbavy nechýba duálna WiFi (2,5 a 5 Ghz), slot na 4G SIM kartu, 3.5 mm Jack, USB C konektor a stereo reproduktory. Batéria je o veľkosti 6000mAh. S kombináciou úsporného procesoru Snapdragon 660 má tablet výbornú výdrž na batériu.

Xiaomi Mi Pad 4 môžete teraz získať za naozaj skvelú cenu 180€ vďaka prebiehajúcej akcií Pre Black Friday. Tablet je naviac možné kúpiť z EU skladu (poštovné 0,75€) a tak okrem rýchleho dodania, 2-7 pracovných dní, nebudete platiť žiadne poplatky naviac v podobe cla.

 

Inzercia

Pridať nový komentár
TOPlist