Xiaomi Mi Box S vo výbornej cene a v EU sklade

Vlastníte TV na ktorej by ste si radi pustili napríklad Youtube, Netflix, Spotifi, ale vaša TV tieto služby nepodporuje? Alebo rozmýšľate nad multimediálnym centrom? Aby ste toto všetko doma mali, nemusíte investovať do novej a drahej TV. Stačí kúpiť kvalitný TV box a táto malá krabička premení vašu TV na najmodernejšie multimediálne centrum.

Dnes si predstavíme Xiaomi Mi Box S. Mi Box S okrem podpory niektorých online služieb ako sú napríklad Spotifi, Netflix, Youtube, HBO NOW má nainštalovaný systém android (verzia 8.1) s Google Play. Môžete si tak nainštalovať do Mi Box S veľké množstvo programov,hier, filmov, hudby a následne si ich spustiť na TV.

Zaujímavou funkciou ktorú podporuje Mi Box S je Chromecast. V prípade, že vlastníte telefón alebo tablet so systémom android, tak vďaka tejto funkcií môžete zdielať vašu obrazovku na TV. Táto funkcia sa hodí napríklad pri prezeraní fotografií alebo filmov.

Pre využívanie Xiaomi Mi Box S je nutné pripojenie k internetu pomocou WiFi a k TV ho viete pripojiť iba pomocou HDMI kábla. 

Xiaomi Mi Box S teraz môžete kúpiť za skvelú cenu 61€ z európskeho skladu. Vyhnete sa tak dodatočným poplatkom a doma ho budete mať maximálne do siedmich dní.

V prípade, že vás zaujal iný produkt na geekbuying a chcete zistiť, či na daný produkt nie je zľavový kupón, navštívte tému na našom fóre a napíšte nám.

Inzercia

 

Pridať nový komentár
TOPlist