Xiaomi Mi 9S spolu s podporou 5G prešiel cez TENAA

Sme svedkami čoraz väčšieho nasadzovania smartfónov s podporou 5G sietí. Iste, tie siete budú u nás najskôr za dva až tri roky no už teraz je jasné, že výrobcovia predstavujú prvé modely, ktoré budú podporovať siete budúcej generácie.

Medzi ne patrí aj spoločnosť Xiaomi, ktorá už začiatkom roka predstavila model Mi Mix 3 5G, o ktorom sme už po predstavení informovali. Neskôr sme boli svedkami prvého testu v reálnej prevádzke, ktorá vzbudila veľký záujem médií aj záujemcov. Zdá sa však, že 5G siete pri čínskom výrobcovi neostanú iba pri jednom modeli. Na stránkach TENAA sa totiž objavil telefón Xiaomi Mi 9S, ktorý by mal tiež mal podľa všetkého podporovať 5G a mohli by sme sa ho dočkať už v septembri. Podľa čínskeho MyDrivers a výpisu certifikačného úradu TENAA má chystaný telefón kódové označenie M1908F1XE.

Vo výpise sa možno dočítať, že Xiaomi Mi 9S s podporou 5G bude mať 6,39“ displej s kvapkovitým výrezom, podobne ako pôvodná Mi 9. Rozmery telefónu by mali byť 157×74×8,9 mm, pričom by mal ponúknuť trojitý fotoaparát. Telefón už tiež prešiel certifikáciou 3C, pričom z tej vyplýva, že tu nájdeme batériu s kapacitou 4000 mAh a rozhodne by nemala chýbať podpora rýchleho nabíjania s výkonom 45W. V rámci dizajnu je chystaný telefón veľmi podobný pôvodnému Xiaomi Mi 9. Hrúbka telefónu je však mierne väčšia a to zrejme vďaka batérii s vyššou kapacitou. Podľa názorov možno očakávať tiež podobné parametre ako pri verzii Mi 9 bez 5G. Avšak nie je vylúčené pridanie nejakých nových funkcií a ďalších vylepšení.

Zdroj: GizmoChina

Komentáre (1)
Starý Komentár

Isté je, že telefón V. generácie si nikdy nekúpim, lebo tam už je špehovanie dotiahnuté do dokonalosti a orgány činné v odpočúvaní telefónov ma zatknú skôr než stihnem dokončiť vetu.
Nie že by som hovoril nejaké vety, ktoré by mali byť príčinou zásahu orgánov v odpočúvaní smartfónov, ale každý nový systém má detské chybičky a tak neuvážený výrok , že "ho treba dať dolu" bude možno viesť k 10 ročnému väzeniu natvrdo :(
Síce ste mali na mysli kvetináč na balkóne, zaprášený obraz, alebo papagája na na záclonovej tyči - ale systém umelej inteligencie neochvejne spozná váš skutočný zámer, lebo predtým ste sa veľakrát s niekym bavili bavili o premiérovi, ministrovi, či inom filantropickom veľkopodnikateľovi, ktorý vôbec nie je mafián.
A štatistika je štatistika ...
Samozrejme vás odsúdi samosudca vo vašej neprítomnosti, lebo to, že ste si neprečítali výzvu o dostavenie sa na proces je vaša vina, keďže visela 5 minút na výveske v zamknutej pivnici.
Môžte si síce sťažovať, bohužiaľ súdy sa prehýbajú pod náporom práce a tak vaša sťažnosť príde na rad až o 11 rokov.
Takže napokon ešte budete musieť v kriminále počkať o tri roky viac, kým vám doručia uznesenie, že ste síce nevinní, ale proti rozhodnutiam AI-bota neexituje opravný prostriedok a keďže ste počas doby pobytu v nápravno-výchovnom zariadení vynechali STK a EK, tak sa váš trest predlžuje na doživotie bez možnosti amnestie, lebo nie ste násilník.

Pridať nový komentár
TOPlist