Xbox One dominuje trhu s konzolami na najväčších trhoch

, Autor: kupcik
 
Hernej konzole Xbox One od spoločnosti Microsoft sa darí, a momentálne jej patrí prvé miesto v najpredávanejších herných konzolách na najväčších trhoch na svete.

Microsoftu sa dlhý čas nedarilo zosadiť z trónu herné konzoly PlayStation, no v posledných mesiacoch môžeme badať úplne opačný trend. Už štvrtý mesiac v rade sa podarilo hernej konzole Xbox One udržať na prvej priečke medzi najpredávanejšími konzolami na trhu v USA. Rovnaký úspech bol zaznamenaný aj na ďalších najväčších trhoch sveta, vo Veľkej Británii a v Austrálii.
 
 
Špekuluje sa, že za výrazným nárastom v predaji herných konzol Microsoftu môžeme hľadať uvedenie novej, tenšej, ľahšej a o niečo výkonnejšej konzoly Xbox One S. Táto novinka v sebe obsahuje 4K Blu-ray disk, a pre spotrebiteľov predstavuje jednu z najlacnejších možností, ak sa rozhodli investovať do 4K Blu-ray prehrávača.
 
„Chceli by sme poďakovať našim priaznivcom za neutíchajúcu podporu a nadšenie pre značku Xbox v Austrálii. Je skvelé vidieť takéto nadšenie ohľadom konzoly Xbox One S a takisto aj niektorých exkluzívnych herných balíčkov ako Gears of War 4, Battlefield 1, FIFA 17 alebo Minecraft, ktoré sú už oficiálne dostupné.“ povedal Jeremy Hinton, obchodný vedúci divízie Xbox v Microsoft Australia. Nadšenie z aktuálnej situácie neskrýva ani Aaron Greenberg, vedúci Xbox marketingu v USA, ktorý sa pozitívnymi správami pochválil na sociálnej sieti Twitter.
 
Zdroj: winbeta
 
Kľúčové slová
herné konzoly, Microsoft, Xbox One, Xbox One S
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Re: Xbox One dominuje trhu s konzolami na najväčších trhoch

Už Winston Churchill povedal, že verí iba tým štatistikám, ktoré sám sfalšoval... M$ verím oveľa menej ako Churchillovi a rovnako verím aj štatistikám tejto firmy.

Poslať nový komentár

TOPlist