Windows 10 má skrytú možnosť nahrávania obrazovky

Windows 10 podľa všetkého obsahuje zabudovanú funkciu nahrávania obrazovky. Posledný build, poukazuje na skratku „windows + G“, tým je možné spustiť „nahrávaciu možnosť“.

TechAU spomína, že použitím vyššie spomenutej skratky, je možné urobiť taktiež printscreen. Dnes sa napríklad využíva „nástroj na vystrihovanie“. Okrem toho zahŕňa aj možnosť nahrávať video. Prioritou funkcie by mala byť možnosť nahrávať hry, rovnakým spôsobom ako to umožňuje softvér tretích strán. Okrem toho by malo byť dokonca možné spustiť nahrávanie pomocou Cortany a to hlasovým príkazom podobným ako „Xbox record that“. Nahraté videá je možné nájsť v zložke Videá/Nahraté. V tejto chvíli je ale funkcia v aplikácií Xbox stále vypnutá.

Pokiaľ sa vám podarilo aplikáciu spustiť možete nás o tom informovať v komentároch.

Zdroj: tweaktown

Komentáre (16)
sky
U mna to funguje vsetko aj s nahravanim. Inak pri spusteni hry windows zobrazuje pop-up tip na nahravanie.
Update
Takže win 10 super Update .No ale jeden problém tam je. To sa ukázalo po inštalácií. Každý rok si platiť update to na win xp resp win7 nebolo výrobca to má premyslene. Je to smutné (
Terradyn11
to je taky problem si kupit windows? Ja ho osobne budem mat zadara, lebo mam W8 a vsetci majitelia W7, W8 a W8.1 maju W10 automaticky zadara navzdy ak si ho aktivuju do buduceho juna ci ktoreho mesiaca? Alebo skoc na torrent a stiahni si W10 no limit update crack ;)
Update
Windows 10 NEBUDE zadarmo - ako napísali bude to služba, takže sa bude platiť rovnako ako office 365 - mesačne/ročne zadarmo bude 1. rok pre tých čo spravia upgrade z W7 alebo W8 - teda odpustia im poplatok za 1. rok používania. čo je celkom dobrý marketingový ťah - za rok si na to ľudia zvyknú a potom od nich bude MS vymáhať poplatky alebo im zablokuje OS Howgh
rudo
No tak nech si strčia do riti ! to radšej zostanem w7
Sherlok
WIN 10 by mal mať funkciu Downgrade, vrátiť sa na svoj pôvodný Win.
Bird
myslim že budeš mať možnosŤneplatiť, iba nebudeš dostávať updejty. Nikto nič nebude vymáhať.
Defekt
Win si budeš platiť len v prípade, že neprejdeš z Win 7, 8, 8.1 Stačí si prečítať podmienky na ich stránke :) Nikde nepíšu o tom že po roku si budeš musieť win platiť. Akurát, že po roku stiahnú možnosť upgradu zadarmo.
modo77
Netrep KRAVINY a nesir blbosti... ziadne rocne poplatky za uzivanie win10 NEBUDU ! Uved zdroj odkial mas takuto informaciu.
Jaroslav Ryba
Máš ho zadara, iba do chvíle, kedy prestanú podporovať WINDOWS 8.1. Pár dní po tom, ako prestanú podporovať win. 8.1, bude win.10 platený, nakoľko update, alebo iné záplaty budeš môcť stiahnuť iba pri ročnej platbe. Potom už nebudeš mať na výber, bude ti monopol win 10.
Bill Gatez
Ja stale pouzivam nelegalnu kopiu windows xp black edition.Som hrdy majitel nelegalnej kopie a ak bude windows 10 vychytane muchu tak hadam si cez torrent stiahnem black ediciu aj windows 10 ale ten budem pouzivat maximalne tak na hry nakolko veskeru pracu vratane 3d grafiky zvladne este aj 7cka ci osmicka a myslim si ze tie maju viac vychytanych much ako najnovsia 10na.Tam bude estelen bezpecnostnych dier mozno najviac.
Curuj
Black edition? to je tá verzia napchatá balastom, spyware-om a malware-om? :)
m2fizy
ASI TAK !!! ... skusil som to raz (Black Edition) a DOST ! hned to islo DPC z mojho PC. Odporucam standardnu XP s SP3 nic viac nic menej.
Bird
si hrdý na to že si socka lakomá ? pekne. ale píšeš ako 13 ročný, potom by som to chápal.
Dominik Martančík
:D
KristyCollin
Mohlo by to byť pekné, keby táto funkcia nahrávanie obrazovky možno zaznamenať celú obrazovku. Teraz to môže nahrávať iba hru v okne. http://www.apowersoft.cz/nahrat-obrazovku-windows-10.html
Pridať nový komentár
TOPlist