WD uvádza novú microSD do kamier

Western Digital uvádza novú microSD kartu špeciálne vyvinutú pre záznam videa z kamier novej generácie v nepretržitej prevádzke

Pamäťová karta microSD Western Digital Purple dopĺňa portfólio pamäťových médií pre kamerové systémy typu Edge-to-Core a umožňuje uložiť, transformovať a uchovávať dáta z kamerových bezpečnostných systémov v reálnom čase a k týmto dátam ľahko pristupovať.

Nová pamäťová karta Western Digital Purple microSD je optimalizovaná na nepretržitú prevádzku videokamier (24/7). Karta ponúka rýchlosť sekvenčného čítania až 80 MB/s a sekvenčného zápisu až 50 MB/s a podporuje rýchlostné triedy Speed Class 10 a UHS Speed Class 11. Funkcionalita Card Health Status uľahčuje prácu s pamäťovou kartou: jedinečný monitoring stavu karty u kompatibilných kamier prináša používateľom a integrátorom informácie o stave dostupnej kapacity, hodnotné informácie o životnosti karty, doporučenej údržbe a berie na seba starosti s obsluhou karty.

Výrobca udáva, že karta dokáže bez problémov pracovať v rozpätí -25 °C do 85 °C. 32GB verzia sa bude predávať za približne 20€ a 64GB verzia za približne 33€.

Zdroj: TS

Komentáre (2)
lujza7
do raspberry pi 3+ bude vhodna
Nechcem Dom Zo Slamy
Western Digital má síce zázračné know-how na mechniky pevných diskov, ale SD karty sú integrované obvody s technológiou ktorých má asi toľko spoločné, ako s výrobou klobás.Inými slovami, v tejto oblasti je len lepičom nálepiek na úrovni ľubovolnej garážovej firmy z bársktorého paneláku. V skutočnosti má navyše dôvod sabotovať Solid State riešenia, lebo mu v skutočnosti kanibalizujú jeho - nepochybne vynikajúce - riešenia z oblasti jemanej mechaniky. Okrem toho, kapacity 32GB a 64GB sú už dnes zaujímavé tak možno akurát pre Mozambik, alebo Pusté Úľany :) Vyspelý svet chce apoň 1TB a navyše s nejakou normálnou rýchlosťou - t.j. aspoň USB3.2. (2GB/s - nie 2Gb/s) ...
Pridať nový komentár
TOPlist