Walmart predáva smartfón za menej ako 10 dolárov!

, Autor: kupcik
 
Americká obchodná spoločnosť Walmart má vo svojej ponuke smartfón s označením TracFone, vyrobený v spolupráci s LG. Na prvý pohľad nič zaujímavé, no predávaný je za cenu pod 10 dolárov.

Zákazníci, ktorí by mali záujem o tento model zaplatia len $9,82. Samozrejme, od smartfónu v takejto hodnote nemôžete očakávať zázraky. Ak by však zákazník hľadal vhodný dočasný telefón s pripojením na internet, zariadenie na zálohu alebo len tak sa pochváliť lacným smartfónom, TracFone môže byť vážnym kandidátom. 
 
 
Telefón pracuje na operačnom systéme Android vo verzii KitKat 4.4, čo nie je práve najaktuálnejší softvér a otvárajú sa možnosti hackerom nepovolene sa dostať do zariadenia. Navyše pri cenovej hladine telefónu asi ani najväčší optimisti nedúfajú, že by sa mohol dočkať aktualizácie na novší softvér.
 
Obrazovka má veľkosť 3,8“ a smartfón poskytuje pripojenie na internet pomocou Wi-Fi alebo 3G. Zadná kamera telefónu má 3 megapixely, čo tiež nie je dych berúca kvalita, no na zaznamenanie príjemnej spomienky by to mohlo ako tak stačiť.
 
Na web stránke amerického obchodu je možné nájsť aj hodnotenie užívateľov na daný typ telefónu. TracFone obstál celkom slušne, keď mu zákazníci dali 4 hviezdičky z 5 možných. Smartfón vás určite nechytí za srdce ako vlajkové lode najlepších značiek, ale stále sa jedná o zariadenie, ktoré splní svoj účel najlepšie ako bude vedieť.
 
 
Kľúčové slová
LG, smartfón, Walmart
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Re: Walmart predáva smartfón za menej ako 10 dolárov!

ehm po par klikoch v google som zistil , že TracFone je operator v USA , dcerska spoločnosť najväčšieho operatora v Mexiku
a mobil sa vola Sunrise/Lucky (GSM/CDMA)
http://www.lg.com/us/cell-phones/lg-L15G-sunrise
http://www.lg.com/us/cell-phones/lg-L16C-lucky
je to vlastne rada telefonov LG pre TracFone , kde si kupite tento mobil , len s operatorom TracFone a system platenia je kredit/predplatená karta

Re: Walmart predáva smartfón za menej ako 10 dolárov!

urcite je to na viazanost.

Poslať nový komentár

TOPlist