Vyšiel Warcraft III Reforged má ale negatívne ohlasy

Stará dobrá klasika v podaní strategickej RPG hry Warcraft III dorazila v upravenom rúšku. Prvé ohlasy sú veľmi negatívne.

Blizzard približne po 1.5 roku od veľkolepého ohlásenia remastru Warcraft III: Reforged dnes hru konečne oficiálne vydal. Nanešťastie realita od toho čo nám ukázal v traileroch a prvých gameplayoch je na míle vzdialená. Hru totiž výrazne graficky degradoval a množstvo známych bugov z bety ani neopravil. Nehoráznosť je, že nová hra vyzerá rovnako, ak nie horšie ako pôvodná z roku 2002 a ešte za to vydavateľ pýta 29.99€.

Hru si môžete zakúpiť jedine cez Battle.net, avšak určite ju v túto chvíľu nedoporučujeme. Pôvodne sme chceli hru zrecenzovať, ale vzhľadom na to, v akom stave je, to nemá zmysel. Blizzard sľuboval 4K grafiku a 4K modely, prepracované UI či kompletne nové cut-scény. Väčšinu vecí žiaľ, napriek sľubom vôbec nesplnil. Problémový je tiež multiplayer - odstránené boli 3D animované pozadia z kampaní, 3D animované portréty z online módu, klany, rebríčky či automatizované turnaje. Taktiež boli odstránené vlastné kampane. Spomína sa aj problém s textúrami. V prípade, že ste s hrou nespokojný, môžete skúsiť refundovať platbu, návod tu.

Musíme veriť, že dôjde k náprave.

Zdroj: Reddit

Komentáre (1)
Matej

Hra nie je zlá, lenže je to ten istý Warcraft 3 a dokonca sú v ňom bugy. Grafika nezodpovedá dnešným štandardom Béckovych hier. Hral som za orkov a ľudí a jediné čo vyzerá lepšie sú modely jednotiek.

Pridať nový komentár
TOPlist