Výpredaje v európskych skladoch Gearbest

, Autor: Lukáš Lancz

Po posledných veľkých výpredajoch počas Black Friday a Cyber Monday prišiel Gearbest s ďalšími skvelými výpredajmi. Prečo skvelými? Pretože sa výpredaje týkajú všetkých európskych skladov. Pre nás to znamená možnosť kúpiť produkty oslobodené od dodatočných platieb za clo, či DPH.

Celú ponuku výpredajov si môžete pozrieť na tejto stránke.

Ak by sa vám nechcelo prechádzať všetky produkty vyberáme tie najzaujímavejšie.

Robotický vysávač ILIFE V5 si môžete v akcii kúpiť za 101 eur. Recenziu o niečo vylepšeného vysávača (okrem vysávania mal možnosť umývať podlahy) ste si mohli prečítať aj u nás.

Ak hľadáte nový telefón, mohol by vás zaujať Xiaomi Mi 5X, ktorý Vám za cenu 202 eur ponúkne duálny fotoaparát, 4GB RAM,32 GB vnútornej pamäte a 5.5" displej.

Ak hľadáte telefón s maximálnou výdržou, v akcii si môžete kúpiť Ulefone Power 2, ktorý vo svojich útrobách schováva batériu o veľkosti 6050mAh. Power 2 vám mimo extra veľkej batérie ponúkne Android 7.0, 8 jadrový procesor MTK6750T, 4GB RAM a 64GB vnútornej pamäte. Cena telefónu je 141 eur.

 

Medzi takzvané inteligentné váhy patrí aj tá od Xiaomi. Tú si teraz môžete kúpiť za necelých 41 eur. Váha vám sleduje bazálny metabolizmus, BMI, percento telesného tuku, hustotu kostí či svalov, proteín, viscerálny tuk a hmotnosť. Váha je bielej farby a určená do hmotnosti 150 kg.

Pre tých, ktorý si potrebujú niečo vygravírovať do dreva, gumy, kože alebo potrebuje rezať do papiera ponúka gearbest za 63 eur gravírovačku NEJE DK-8-KZ

Laser má výkon 1000mW a celá konštrukcia je z kovu.

Ak sa by ste si chceli skúsiť mini dron, ktorý nestojí "majland", za 13 eur si môžete kúpiť FuriBee F36. Tento dron rozhodne poteší aj tých najmenších.

Dron je možné efektívne ovládať do 30 metrov a dĺžka letu sa pohybuje na úrovni 5-6 minút.

 

Celú ponuku výpredajov si môžete pozrieť na tejto stránke.

Inzercia

Kľúčové slová
gearbest
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Re: Výpredaje v európskych skladoch Gearbest

Laser má výkon 1000MW a celá konštrukcia je z kovu.

Konštrukcia z kovu to isto nieje :D ale plast

Re: Výpredaje v európskych skladoch Gearbest

Hmm. Ten laser asi nebude mat 1000MW :)

Preklep, opravene... Dakujem

Poslať nový komentár

TOPlist