Vyhlásenie víťazov jesennej súťaže o 3 počítačové skrinky.

Od 20.10 ste mohli súťažiť o 3 počítačové skrinky: Silverstone Milo ML09, Fractal Design Focus G a Silentium PC Regnum RG1. Do súťaže sa zapojilo 846 ľudí, z ktorých správne odpovedalo 795 ľudí. Správna odpoveď bola rok 1999. Správnu odpoveď ste sa mohli dočítať na našej FB stránke. 

 

Víťazmi sa stávajú:

 

Silverstone Milo ML09

Ján Púček

Fractal Design Focus G

Milan Laca

 

Silentium PC Regnum RG1

Radovan Ivan

 
Gratulujeme!
 

Pravidlá súťaže

Organizátor súťaže

HWSK, s.r.o.
Južná trieda 37
04001 Košice

 

Podmienky súťaže

Zo súťaže sú vylúčení zamestnanci vydavateľa - HWSK, s.r.o., redaktori pc.sk a administrátori / moderátori diskusného fóra pretaktovanie.sk, ako aj ich rodinní príslušníci. Pre zaradenie do zlosovania je potrebné správne odpovedať na súťažnú otázku a vyplniť správnu emailovú adresu.

Súťažiaci, ktorí splnili podmienky sú v databáze zoradení vzostupne podľa dátumu a času odoslania údajov. Výhercovia sú losovaní na základe náhodne vygenerovaných čísiel na serveri random.org.

Ak sa nám nepodarí s výhercom / výhercami skontaktovať do 3 dní od losovania, pristúpime k vylosovaniu náhradníka / náhradníkov. PC skrinky sa budú zasielať len na územie Slovenskej a Českej republiky.

 

Termín súťaže

Súťaž potrvá v termíne od 20. októbra 2017 do 20. novembra 2017. Výhercovia budú zverejnení 22.novembra 2017.

Súhlas s použitím osobných údajov

Vyplenením a odoslaním súťažného formulára súťažiaci súhlasí s tým, že údaje, ktoré poskytol (v tomto prípade email) môžu byť použité pre účely ponuky tovaru alebo služieb.

Pridať nový komentár
TOPlist