EN

Vyhlásenie víťaza súťaže: Hráme o sieťový server NAS od QNAP TS-228

Mali ste možnosť vyhrať sieťový server. Vyhrali ste?

Súťaž

Keďže cena je tentokrát veľmi lákavá, rozhodli sme sa, že to bude náročnejšie. V tejto súťaži musíte zodpovedať správne až na trojicu otázok. O čo hráme? Cenou je zaujímavá NASka, o ktorej ste recenziu mohli prečítať tu.

 

 

Do hry sa zapojilo 572 súťažiacich. Tentokrát bola súťaž náročnejšia, čo sa aj ukázalo, správne odpovedalo 427 súťažiacich. 

Výhercovia

Ján Filičko z Prešova

Blahoželáme! 

 

Organizátor súťaže

HWSK, s.r.o.

Južná trieda 37

04001 Košice

Podmienky súťaže

Zo súťaže sú vylúčení zamestnanci vydavateľa - HWSK, s.r.o., redaktori pc.sk a administrátori / moderátori diskusného fóra pretaktovanie.sk, ako aj ich rodinní príslušníci. Pre zaradenie do zlosovania je potrebné zaslať email, na ktorom výhercu budeme kontaktovať. Akceptujeme maximálne tri emaily na jednu IP adresu.

Súťažiaci, ktorí splnili podmienky sú v databáze zoradení vzostupne podľa dátumu a času odoslania odpovede a každému je pridelené unikátne číslo od 1 po X (kde X je celkový počet súťažiacich, ktorí splnili podmienku účasti v súťaži). Výhercovia sú losovaní na základe náhodne vygenerovaných čísiel na serveri random.org.
 
Ak sa nám nepodarí s výhercom / výhercami skontaktovať do 2 dní od losovania, pristúpime k vylosovaniu náhradníka / náhradníkov.

Termín súťaže

Súťaž potrvá v termíne od 2. októbra 2017 do piatka 8. októbra 2017. Výhercovia budú zverejnení najnejskôr 10. októbra 2017.

Súhlas s použitím osobných údajov

Vyplnením a odoslaním súťažného formulára súťažiaci súhlasí s tým, že údaje, ktoré poskytol (v tomto prípade email) môžu byť použité pre účely ponuky tovaru alebo služieb.

Pridať nový komentár
TOPlist