Vyhlásenie víťaza: Súťaž o herný kľúč k hre na PS4!

Tentokrát si zahráme o digitálnu cenu - herný kľúč do hry Ak chcete vyhrať, čítajte ďalej!

Súťaž

Tentokrát si zahráme konzolovú hru pre PlayStation 4, o to to bude zaujímavejšie, že Vám nepovieme o čo sa jedná. Pôjde o remaster staršej hry. Určite sa máte načo tešiť.

Výhercu losujeme pomocou random.org.

 

Tentokrát bola účasť neočakávane veľká. Losovali sme z takmer 500 súťažiacich. Dodatočne sa nám podarilo do súťaže získať aj kľúč na hru Shadow of Colossus. Hrali sme tak o dva kľúče. Druhý bol do hry Loco Roco 2 Remastered. Kto teda vyhral?

Víťazom hlavnej ceny, a to hry Shadow of Colossus je Karol Kuchta z Košíc.

Víťazom hry Loco Roco 2 Remastered je Patrik Vrablanský z Galanty. 

 

Gratulujeme. 

Organizátor súťaže

HWSK, s.r.o.

Južná trieda 37

04001 Košice

Podmienky súťaže

Zo súťaže sú vylúčení zamestnanci vydavateľa - HWSK, s.r.o., redaktori pc.sk a administrátori / moderátori diskusného fóra pretaktovanie.sk, ako aj ich rodinní príslušníci. Pre zaradenie do zlosovania je potrebné zaslať email, na ktorom výhercu budeme kontaktovať. Akceptujeme maximálne tri emaily na jednu IP adresu.

Súťažiaci, ktorí splnili podmienky sú v databáze zoradení vzostupne podľa dátumu a času odoslania odpovede a každému je pridelené unikátne číslo od 1 po X (kde X je celkový počet súťažiacich, ktorí splnili podmienku účasti v súťaži). Výhercovia sú losovaní na základe náhodne vygenerovaných čísiel na serveri random.org.
 
Ak sa nám nepodarí s výhercom / výhercami skontaktovať do 2 dní od losovania, pristúpime k vylosovaniu náhradníka / náhradníkov.

Termín súťaže

Súťaž potrvá v termíne od 2. februára 2018 do utorka 6. februára 2018. Výhercovia budú zverejnení najnejskôr 10. februára 2018.

Súhlas s použitím osobných údajov

Vyplnením a odoslaním súťažného formulára súťažiaci súhlasí s tým, že údaje, ktoré poskytol (v tomto prípade email) môžu byť použité pre účely ponuky tovaru alebo služieb.

Kľúč do hry poskytla spoločnosť SONY.

Komentáre (8)
Gabriel Kalafut
Crash ???
Jaroslav Hanus
Bandicoot
CINKI
Tipujem ze hrame o Shadow of the Colossus.
Jaroslav Hanus
Áno, hráme o Shadows of Collosus
Ivan Hudak
God of war 3 remaster
CINKI
Kto vyhral?
CINKI
Uz je 13-eho a vyherca nikde... Haloooo sme tam?
CINKI
Aspon som si dobre tipol. Vyhercom gratulujem.
Pridať nový komentár
TOPlist