Vybrané kúsky z Black Friday výpredaja

Z výpredaja roka, ktorý sa už tradične nazýva Black Friday pre vás z internetového obchodu Gearbest.com vyberáme nasledujúce zaujímavé kúsky.

Začnime zaujímavou vychytávkou, napríklad pre tých z nás, ktorí radi všetko okolo seba merajú. Prietokový teplomer v 49 percentnej zľave za výbornú cenu 7,91€.

Pokračujme mobilom Nubia Z17 Lite, ktorý sme nedávno mali v redakcii na recenzovanie a je to podľa nás výborný telefón. Ponúka 6GB RAM pamäť a internú 64GB ROM pamäť. Obsiahlu recenziu telefónu si môžete prečítať tu: NUBIA Z17 LITE - výborný telefón s podporou platenia Google Pay. V Black Friday výpredaji ho môžete mať za 160,40€.

Funkcie fit náramku a GPS trackera v sebe kombinuju smart hodinky Zanmax. V Black Fiday výpredaji sú za 48,06€.

Ak nepotrebujete GPS funkcie, tak ako alternatívu odporúčame najpredávanejší fit náramok Xiaomi Mi Band 3. Vo výpredaji je za sympatický cenu 21€.

Back Friday je už príležitosťou poobzerať sa po prvých vianočných darčekoch. A možno, ako skutočne exkluzívny darček pod stromček, zvážte tento elektrický bicykel Samebike LO26. jeho elektromotor poskytuje maximálnu rýchlosť 30 km/h a dojazd 40 kilometrov. V predaji je za 587,40€.

Prípadne sa pozrite na trochu lacnejší elektrický bicykel FIIDO. Maximálna rýchlosť 25km/h a dojazd 40 km. FIIDO je v akcii na Black Friday za 391€.

Možno sa vám pre niektorý z bikov bude hodiť GPS-ko, pozrite si tento kúsok

A samozrejme, z kategórie elektrických bikov a kolobežiek tu máme najobľúbenejší kúsok, už klasiku na poli elektrických kolobežiek populárnu M365-ku, v akcii za 320€. Podrobne sme sa tejto kolobežke venovali v našej recenzii Xiaomi Scooter M365 - skvelá zábava na dvoch kolesách.

Prípadne si pozrite lacnejšiu, veľmi podobnú kolobežku Alfawise M1 za 311€.

Celú ponuku výpredaja Black Friday na Gearbeste si môžete pozrieť na tomto linku.

Inzercia

Pridať nový komentár
TOPlist