Vybrané kúsky z Black Friday výpredaja

, Autor: Tlačové správy

Z výpredaja roka, ktorý sa už tradične nazýva Black Friday pre vás z internetového obchodu Gearbest.com vyberáme nasledujúce zaujímavé kúsky.

Začnime zaujímavou vychytávkou, napríklad pre tých z nás, ktorí radi všetko okolo seba merajú. Prietokový teplomer v 49 percentnej zľave za výbornú cenu 7,91€.

Pokračujme mobilom Nubia Z17 Lite, ktorý sme nedávno mali v redakcii na recenzovanie a je to podľa nás výborný telefón. Ponúka 6GB RAM pamäť a internú 64GB ROM pamäť. Obsiahlu recenziu telefónu si môžete prečítať tu: NUBIA Z17 LITE - výborný telefón s podporou platenia Google Pay. V Black Friday výpredaji ho môžete mať za 160,40€.

Funkcie fit náramku a GPS trackera v sebe kombinuju smart hodinky Zanmax. V Black Fiday výpredaji sú za 48,06€.

Ak nepotrebujete GPS funkcie, tak ako alternatívu odporúčame najpredávanejší fit náramok Xiaomi Mi Band 3. Vo výpredaji je za sympatický cenu 21€.

Back Friday je už príležitosťou poobzerať sa po prvých vianočných darčekoch. A možno, ako skutočne exkluzívny darček pod stromček, zvážte tento elektrický bicykel Samebike LO26. jeho elektromotor poskytuje maximálnu rýchlosť 30 km/h a dojazd 40 kilometrov. V predaji je za 587,40€.

Prípadne sa pozrite na trochu lacnejší elektrický bicykel FIIDO. Maximálna rýchlosť 25km/h a dojazd 40 km. FIIDO je v akcii na Black Friday za 391€.

Možno sa vám pre niektorý z bikov bude hodiť GPS-ko, pozrite si tento kúsok

A samozrejme, z kategórie elektrických bikov a kolobežiek tu máme najobľúbenejší kúsok, už klasiku na poli elektrických kolobežiek populárnu M365-ku, v akcii za 320€. Podrobne sme sa tejto kolobežke venovali v našej recenzii Xiaomi Scooter M365 - skvelá zábava na dvoch kolesách.

Prípadne si pozrite lacnejšiu, veľmi podobnú kolobežku Alfawise M1 za 311€.

Celú ponuku výpredaja Black Friday na Gearbeste si môžete pozrieť na tomto linku.

Inzercia

Kľúčové slová
gearbest
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Poslať nový komentár

TOPlist