Vyberáme zaujímavé produkty na Geekbuyingu

Kugoo ES2

Elektrické kolobežky sa dnes tešia veľkej obľube. Vo firme Kugoo to dobre vedia a výrobe elektrických kolobežiek sa preto venujú už nejaký čas. Pred pár dňami predstavili svoj nový model Kugoo ES2 a vy ju teraz môžete mať s použitím kupónu za skvelú cenu 399€! Kolobežka je naviac dostupná v európskom sklade a nebudete tak pri jej kúpe musieť platiť žiadne poplatky naviac v podobe cla a príde vám do siedmych dní. Geekbuying vám dá naviac ešte ku kolobežke zámok ako darček.

Kugoo ES2 má maximálnu rýchlosť 25km/h a dojazd až 25km. Pre zvýšenie bezpečnosti je kolobežka vybavená kotúčovou zadnou brzdou, brzdovým svetlom, LED pásikom pre zvýšenie viditeľnosti kolobežky na neosvetlených cestách. Kolieska kolobežky sú bezdušové so špeciálnym dizajnom, ktorý zabezpečuje komfortnejšiu jazdu, lepšiu kontrolu a to aj na vlhkom povrchu.

Xiaomi Mi9t

Hľadáte telefón v cenovej úrovni do 300€ a neviete sa rozhodnúť pre konkrétny model? Tak práve aktuálna cena skvelého mobilného telefónu Xiaomi Mi9T vám možno zjednoduší rozhodovanie, pretože jeho aktuálna cena je iba 266€!!! Telefón má uhlopriečku 6.39 palca, je osadený výkonným osem jadrovým procesorom Snapdragon 730, 6GB ram a disponuje vnútorným úložiskom o veľkosti 64GB. O kvalitné fotografie sa postará trojitý zadný fotoaparát s umelou inteligenciou a predný fotoaparát s vysúvacou konštrukciou. Nechýba NFC, čítačka otlačkov prstov, ktorá je umiestnená v displeji alebo USB C konektor s podporou rýchleho nabíjania. 

JXD 510G X-Predator

Dron JXD 510G X-Predator je možné teraz získať za skvelú cenu 57€ a s dodaním z európskeho skladu. Nečakajú vás tak žiadne výdavky naviac v podobe cla a dron vám bude doručený maximálne do 7 dní. Dron je výbavený štyrmi vrtuľami, 600mAh batériou, ktorá zabezpečí 6 minút letu a 2MPx kamerou pre zhotovenie videa alebo fotografie.

NM-77 RC Army Truck

Posledný predstavený produkt slúži výlučne na zábavu a je určený pre milovníkov RC autíčiek.  NM-77 RC Army Truck je model amerického armádneho vozidla s pohonom 4x4, je vybavený batériou o veľkosti 500mAh, ktorá sa postará o zábavu s autíčkom okolo 25 minút. Pre info ešte doplním, že maximálna rýchlosť je 10km/h. Cena NM-77 RC Army Truck je 36€.

Inzercia

Pridať nový komentár
TOPlist