Vyberáme päť zaujímavých telefónov...

, Autor: Lukáš Lancz
Dnes sme pre vás vybrali zaujímavých päť telefónov, ktoré spadajú do kategórie malý, lacný, odolný, výkonný a fanúšikovský :)
 
Začnem práve tým posledným.
 
Firma Leagoo sa stala oficiálnym partnerom anglického futbalového klubu Tottenham Hotspur a pre fanúšikov tímu predstavila špeciálnu edíciu telefónu T5. Presný názov tohto telefónu je Leagoo T5 (THFC) a za 161 eur vám ponúkne celohliníkové unibody telo s 5.5“ displejom. O výkon sa postará 8 jadrový čip Mediatek  MTK6750T doplnený o 4GB RAM a 64 GB ROM. Operačným systémom je Android 7.0.
Tento telefón by mal mať každý fanúšik Tottenham Hotspur :)
 
 
Do kategórie lacných spadá telefón Bluboo S1. S cenovkou 139 eur (európsky sklad G-W-5) sa vás tento telefón pokúsi presvedčiť svojím takmer bezrámikovým displejom, duálnym fotoaparátom v konfigurácii 13+3MP a výkonnejším 8 jadrovým procesorom Helio P25. Recenziu tohto telefónu ste si mohli prečítať aj u nás.
 
 
Odolné telefóny bude zastupovať jeden z najodolnejších telefónov Ulefone Armor 2, ktorý si môžete teraz kúpiť za 206 eur z európskeho skladu Gearbest (G-W-5). Armor 2 prežije ponorenie do vody, pád z výšky, zmrazenie alebo prejdenie autom.
Ulefone Armor 2 je vybavený 6GB RAM pamäťou, 64GB internej pamäte, osemjadrovým procesorom Helio P25 Octa Core taktovaným na 2,6GHz a nainštalovaným operačným systémom Android 7.0. Táto zostava svižne rozhýbava obraz na jeho 5 palcovom displeji s rozlíšením 1920x1080 pixelov. Displej je pokrytý odolným Corning Gorilla Glass sklom. 
 
 
Kategóriu výkonných telefónov bude reprezentovať menej známa značka Smartisan so svojím telefónom Nut Pro 2. Tento telefón je vybavený 6GB RAM a 128GB ROM, 8 jadrovým procesorom Snapdragon 660, zadným duálnym fotoaparátom v konfigurácii 12+5MP a 16MP predným fotoaparátom.
Takmer bezrámikový 5.99“ displej je chránený odolným sklom Gorilla Glass a ponúkne vám naozaj zaujímavý dizajn.
Cena tohto telefónu je 326 eur.
 
 
Kategóriu malých telefónov bude dnes zastupovať Nubia Z17 Mini. Tento telefón sme nedávno recenzovali a zanechal v redakcii vynikajúce dojmy. Napriek tomu, že má Z17tka Mini 5.2” displej, samotná veľkosť telefónu tomu jednoznačne nenaznačuje. Full HD displej (1920 x 1080 ppx) je poháňaný 8 jadrovým procesorom Snapdragon 652 a grafickým čipom Adreno 510.
Duálny SIM slot, 2.5D sklo chránené ochranným sklom  Gorilla Glass všetko za 165 eur.
 
 
Inzercia
Kľúčové slová
gearbest
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Re: Vyberáme päť zaujímavých telefónov...

Pred dávnymi romi som si kúpil neskutočne lacný kórejský šunt od úplne neznámej firmy. Ukázalo sa, že ten lacný šunt bol lepší než vtedajšia značková nemecká konkurencia. Dnes už všetká značková nemecká konkurencia dávno zanikla a Samsung sa stal snáď navýznamnejšou - a bohužiaľ aj neprimerane drahou svetovou firmou. Tak som kúpil Leagoo. Možno sa mýlim, ale po prvých výborných skúsenostiach mám veľmi silný pocit, že ďalšie štvrťstoročie spadne Samsung na smetisko dejín presne tak, ako spadli všetky tie dávne, drahé a značkové nemecké firmy ...

Re: Vyberáme päť zaujímavých telefónov...

Ako je to s dodanim s Gearbestu ak je to na sklade len v Cine, kolko je clo, colne zastupovanie, DPH? Aky je postup? Oplati sa to vobec?

Re: Vyberáme päť zaujímavých telefónov...

Zvol si iba sposob dopravy EU EXPRESS ten je sice drahší ale je to uplne bez DPH a CLO. Mam tak skoro všetku elektroniku v domácnosti :)

Ak je k diszpocii EU Express malo by to prist bez dodatocneho platenia Cla a DPH. Ak je nieco v GW skladoch tak tie by mali byt vsetky v EU

Poslať nový komentár

TOPlist