Vyberáme najzaujímavejšie produkty na GeekBuying

Nubia X


Prídu vám telefóny na jedno „kopyto“ a chceli by ste niečo dizajnovo jedinečné? Tak potom Nubia X je presne pre vás. Kombinácia dvoch farebných displejov vytvára unikátny dizajn, ktorý nenájdete nikde inde. Okrem dizajnu, telefón zaujme aj po hardvérovej stránke. Nubia X je vybavená výkonným procesorom Snapdragon 845, 8GB RAM, 128GB vnútornej pamäte a duálnym fotoaparátom. Ak vás Nubia X zaujala a rozmýšľate o jej kúpe, môže byť teraz vaša iba za 332€!!!

link na produkt

 

Elephone U2


Ani ďalší telefón nepatrí do kategórie „bežných“ telefónov. Elephone U2 má displej, ktorý pokrýva takmer 94% prednej strany, duálny selfie fotoaparát s výsuvnou konštrukciou a trojitým zadným fotoaparátom. Srdcom telefónu je procesor Helio P70 so 6GB RAM a ponúkne až vnútorný priestor o veľkosti 128GB. Elephone U2 môže byť teraz váš za skvelých 224€!!!

link na produkt

 

Mi9T Pro


Alebo by ste chceli telefón s výkonom vlajkových lodí za cenu strednej triedy? Tak potom je Mi9 T Pro práve pre vás. Okrem vysokého výkonu, ktorý zabezpečí jeden z najvýkonnejších procesorov na trhu Snapdragon 855 v kombinácií so 6GB RAM a skvelej ceny, ponúka Mi9T Pro neokúkaný dizajn,trojitý zadný fotoaparát, vysúvaciu prednú selfie kameru, čítačku odtlačkov prstov v displeji, NFC a batériu s kapacitou 4000 mAh, ktorú nabijete vďaka technológií Qualcom Quick Charge 4 naozaj rýchlo. Telefón teraz kúpite za skvelých 393€!!!

link na produkt

 

Xiaomi HIMO C20


Rozmýšľali ste nad elektrickým zariadením, na ktorom by ste chodili do práce alebo sa len tak túlali? Chcete ale niečo pohodlnejšie ako je kolobežka? Potom elektro-moped Xiaomi Himo C20 je presne pre Vás. Kombinuje elektrický motor a komfort bicykla. Odteraz Vám tak nič nebráni si vychutnať svoju elektro jazdu pekne zo sedadla. Na výber máte plne elektrický pohon s dojazdom 40km, kombináciu používania pedálov a elektro motora kedy je dojazd až 80km a plne manuálny  režim, kde dojazd je limitujúci vašou kondičkou 😊.  Xiaomi Himo C20 môže byť Váš teraz za 673!!!

link na produkt


Zdroj: GEEKBUYING


 

Pridať nový komentár
TOPlist