Vlastní Lockheed Martin fragmenty UFO?

Podľa bývalého senátora je pravdepodobné, že Lockheed Martin vlastní fragmenty UFO.

Bývalý Americký senátor Harry Reid je presvedčený, že spoločnosť zaoberajúca sa výrobou lietadiel - Lockheed Martin, vlastní fragmenty havarovaného UFO. Osemdesiat-ročný senátor bohužiaľ nemá dôkazy o svojich tvrdeniach, pričom sa pokúsil získať informácie priamo z Pentagonu, ale vždy bol odmietnutý. Aspoň tak tvrdí senátor Reid, ktorého výpoveď zverejnila internetová stránka The NewYorker, ktorá sa vo svojom článku zaoberala znovu oživenou témou fenoménu UFO.

Podobného názoru je aj bývalý pracovník Pentagonu - Luis Elizondo, ktorý mal zároveň aj vynášať informácie, pretože počas svojej práce v rokoch 2010 až 2017 pracoval na objasňovaní prípadov súvisiacich s týmto fenoménom. Podľa jeho slov nechce vedenie Pentagonu, aby sa dostali na svetlo sveta šokujúce informácie. Elizondo sa totiž počas svojej práce mal stretávať denno-denne s ľudmi, ktorí mali na vlastné oči vidieť UFO, čo zahŕňalo aj pilotov námorného letectva. Podľa jeho slov, získava na svoju stranu aj ľudí vo Washingtone D.C., vďaka čomu chce dosiahnuť otvorenú diskusiu a vyplávanie skutočností na povrch.

Odpoveď nenechala na seba dlho čakať a hovorca Pentagonu - Christopher Sherwood uviedol, že Elizondo nemal v ich programe AAITP (Advanced Aerospace Threat Identification Program) žiadnu zodpovednosť. 

Spojenými štátmi americkými v súčasnosti rezonuje téma "neidentifikovateľných lietajúcich objektov" a ťažko povedať, kde je pravda o tomto fenoméne.

Zdroj: Foxnews, New York Post, The NewYorker,

Pridať nový komentár
TOPlist