Vivo debutuje na CES 2018 prvým smartfónom so snímačom odtlačkov prstov na displeji

, Autor: Ján Kurej

Spievajte s nami - “Vivooo Las Vegas!”. Počkať nejako to neznie správne. Áno malo by to byť “Viva Las Vegas”. Vivo je však názov, ktorému by ste mali venovať svoju pozornosť, za predpokladu, že už ste o tejto čínskej značke nepočuli, respektíve nemáte s ňou reálne skúsenosti. Je to preto, lebo táto firma práve odhalila prvý smartfón na svete, ktorý disponuje snímačom odtlačkov prstov priamo na displeji. Túto technológiu sme všetci čakali od zvučnejšej značky.

V skutočnosti sa do značnej miery predpokladalo, že spoločnosť Apple alebo Samsung budú prvý kto integruje snímač pod displej, namiesto toho aby bol súčasťou fyzického tlačidla alebo na zadnej strane zariadenia ako to je dnes populárne. Dosiahnutie tejto technológie sa zrejme ukázalo ťažšie ako to možno predpokladali. Každopádne firme Vivo sa to podarilo a na videu nižšie si môžete pozrieť ako to funguje.

Spoločnosť Vivo tiež uviedla, že hoci integrovaný snímač odtlačkov prstov môže byť použitý pre rad funkcií, ako je odomknutie telefónu, jeho funkcia sa "aktivuje iba v prípade potreby". V takýchto prípadoch sa grafické používateľské rozhranie objaví na displeji smartfónu, čo používateľom umožňuje odomknúť telefóny, uskutočniť mobilné platby atď. Zvyšok času zostane ukrytý "a nebude narušovať celkový vizuálny zážitok." Viac informácii spoločnosť prinesie v najbližších dňoch.

Zdroj: HotHardware

Kľúčové slová
Vivo
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Re: Vivo debutuje na CES 2018 prvým smartfónom so snímačom ...

...odtlačkov prstoU priamo na displeji...

Odkedy je prst v ženskom rode? Čím viac článkov, tým viac chýb sa tu vyskytuje.

Drahá redakcia pretaktovanie.sk. Odkedy ste pod záštitou www.zoznam.sk, tak kvalita článkov a Vašich redaktorov, ide riadne dolu vodou. Nezamýšľali ste sa nad tým, že by ste sa vykašľali na celý zoznam.sk a vrátili sa späť pred bod, keď ste sa spojili so zoznamom? A pokračovali by ste tou cestou, z ktorej ste zišli? Predsa len, tie články v tej dobe mali úroveň a neobsahovali toľko gramatických chýb, vo veľa prípadoch aj neoverených informácií a nepresností.

Ešte by som spomenul aj návštevníkov (ak by som ich chcel nazvať pravým menom, musel by som byť vulgárny), ktorí sa vyskytujú v diskusiách pod niektorými článkami. To, čo sem začalo chodiť vyjadrovať sa do diskusií ku článkom, je snáď samotná stoka. Úroveň vyjadrovania sa, sa blíži k nule. To isté platí aj o ich všeobecnom rozhľade a vedomostiach k daným článkom. Veľa krát nemajú k samotnému článku nič vecné, no hlúpy komentár si aj tak neodpustia. Ale však, čo čakať od návštevníkov, ktorí sem zablúdia zo zoznamu?

Prosím, neberte to ako útok na Vašu redakciu. Je to len môj pohľad na to, že Vám ako redakcií, to spojenie so zoznamom uškodilo na kvalite ako takej.

Pan Noobsz dakujeme za upozornenie. Ak si vsimnete nazov, tam je to spravne. Zial preklep sa najde. Kazdopadne vacsina redaktorov pracuje na plny uvazok a pisanie je viac menej zabava a aktivita, ktoru vyvijame popri normalnom zamestnani. Uz viackrat bolo inzerovane, ze velmi radi prijmeme do svojich radov cloveka, ktory je 100% v gramatike a mohol by nam robit ako dobrovolnik jazykovu korekturu a pisat taketo clanky. Kludne sa ozvite budeme radi!

Re: Vivo debutuje na CES 2018 prvým smartfónom so snímačom ...

Ani by som si na vašom mieste nevšímal čo písal ,evidentne to bude práve taký typ blbca čo nemá čo robiť tak si tu všíma úplne dementne preklepy , keď je tak zaťažený tak som zvedavý či sa vám aj ozve že vám rád pomôže s tou korekturou keďže je to evidentne veľmi dôležité aby bol každý článok napísaný na 100%

Poslať nový komentár

TOPlist