Very Nice! - Nový slogan pre turizmus v Kazachstane

Sasha Baron Cohen zviditeľnil postkomunistickú krajinu už druhý krát vo svojej komédii.

Kazachstan sa rozhodol použiť slogan Very Nice!, ktorý používa komik a herec Cohen vo svojom filme Borat 2. Video o cestovnom ruchu ukazuje návštevníkom Kazachstanu, ako si užívajú prírodné krásy, kuchyňu, tradície a mestskú vybavenosť krajiny.  „V COVID časoch, keď sú výdavky na cestovný ruch pozastavené bolo dobré vidieť túto krajinu spomínanú v médiách,“ povedal podpredseda predstavenstva pre cestovný RUCH - Kairat Sadvakassov.

„Toto je komédia a Kazachstan vo filme nemá nič spoločné so skutočnou krajinou. Skutočný Kazachstan je nádherná krajina s modernou a hrdou spoločnosťou - opakom Boratovej verzie." - povedal známy komik na adresu krajiny, z ktorej pochádza známa filmová postava Borat.

 

Zdroj: Cnet,

Komentáre (1)
ivan Kavece

briti by si v provom rade mali robit srandu zo seba a ich zastaranych kralovskych slachtickych a sir a radov ako neexisujuceho Britskeho imperia a podobnych saskovin a nie z nezavislej cudzej krajiny navyse niekolko nasobne vacsej nez je ich tzv. Velka Britania by ma zaujimalo v com je este stale velka a slnko nad nou zapada za cca 5 minut a nie ze nikdy nezapada to uz davno zapadlo do zabudnutia a napachlo naftalinom

Pridať nový komentár
TOPlist