Veľké výpredaje Gearbest skladov pokračujú!

Okrem mnohých narodeninových zliav pristúpil Gearbest aj k výpredaju skladov. Najväčšie výpredaje sa týkajú amerického skladu - ten však tovar na Slovensko neposiela. Gearbest si tak niečo pripravil aj pre ostatné krajiny a je toho naozaj dosť.

V súčasnom výpredaji si môžete zakúpiť zopár zaujímavých telefónov, ale ich počet je obmedzený. Ak Vás niektorý z nich zaujme, odporúčame si ho objednať čo najskôr.

UMI Plus E 4G za cenu 210 eur a so zľavovým kupónom GBUME za 197 eur. Skvelý Xiaomi Mi5s za 347 eur a so zľavovým kupónom za GMi5 za 341 eur.

Ďalej vo výpredaji narazíte na Lenovo ZUK Z1 za 146 eur a po aplikovaní kupónu ZUKZ1S dokonca za 137 eur. Ďalším telefónom vo výpredaji je Meizu MX6, ktorý si môžete kúpiť za 229 eur. S kódom GMeizuS za rovných 220 eur.

Xiaomi Redmi Note 4X s 3GB RAM a 32 GB ROM sa predáva za skvelých 161 eur, Umi Plus 4G alebo UMI Super za 155 eur.

Ak Vás ani jeden z týchto telefónov nezaujal, Gearbest zaradil do výpredaja aj jednu svoju novinku. Konkrétne sa jedná o smartfón Elephone C1X 4G za cenu 82,5 eur. 

Výpredaje nekončia len u smartfónov. V zľave si môžete teraz kúpiť napríklad robotický vysávač Xiamomi Mi za 316 eur alebo robotický vysávač od spoločnosti Ilife - Ilife V5 Pro za 119 eur.

Pre fanúšikov hudby sú pripravené zľavy na slúchadlá Xiaomi Mi IV Hybrid za 14,6 eur a Xiaomi In-ear Hybrid za 21 eur.

Ak by ste sa chceli potešiť hračkou v podobe mini quadro helikoptéry FuriBee F36, tú si môžete kúpiť v akciovej cene 11,8 eur v oranžovej alebo modrej farbe. Od spoločnosti JJRC si môžete za 11 eur kúpiť quadro helikoptéru JJRC H36 alebo dron JJRC H37 ELFIE za 32 eur.

Predobjednať si za akciovú cenu teraz môžete aj zaujímavý hráčsky tablet GPD WIN GamePad za 320 eur.

 

Ak by Vás zaujímali zľavy výrobkov pre domácnosť, tie si môžete pozrieť na nasledovnom odkaze.

Pre nadšencov automobilov si Gearbest pripravil zaujímavé produkty vo výpredaji na tomto odkaze.

Inzercia

Pridať nový komentár
TOPlist