V USA sa oddnes dá objednať jedlo cez Facebook

 
Spoločnosť Facebook potvrdila, že obyvatelia Spojených štátov si môžu od dnešného dňa objednať jedlo prostredníctvom Facebook stránok reštaurácií.

Počnúc dnešným dňom si môžu obyvatelia USA objednať obed či večeru priamo domov, alebo do práce bez toho, aby museli opustiť stránky Facebooku. Táto možnosť je výsledkom úsilia spoločnosti Facebook, ktorá sa všemožne snaží prepojiť používateľov sociálnej siete s viacerými firmami. Používatelia by mali čoskoro dostať aj možnosť kupovať lístky do kina, objednávať pobyty v kúpeľoch, alebo rezervovať miesta v obľúbených podnikoch priamo z prostredia sociálnej siete.
 
 
Už začiatkom toho mesiaca prišiel Facebook s novinkou v podobe „Marketplace“. Táto platforma má slúžiť na jednoduché nakupovanie, prípadne predávanie vecí vo svojom blízkom okolí. Niet divu, že  sociálna sieť s viac ako 1,7 miliardami aktívnych používateľov, ktorí sa do nej prihlasujú každý mesiac, sa snaží urobiť ich život o niečo jednoduchším.
 
Používatelia sa v budúcnosti môžu tešiť aj na funkciu „Odporúčanie“, ktorá im umožní zdieľať odporúčania o najlepších reštauráciách, alebo iných podnikoch. Obyvatelia USA si teda môžu od dnešného dňa s chuťou objednávať jedlo priamo zo stránok Facebooku, no zatiaľ nemajú príliš veľa možností. V ponuke sú totiž iba tie najznámejšie podniky. Uvidíme, ako sa táto iniciatíva uchytí, a či sa v budúcnosti dočkáme podobnej možnosti aj u nás na Slovensku.
 
 
Pridať nový komentár
TOPlist