EN

V Rusku vyučujú bojové umenie so selfie tyčou

 
Aj taká selfie tyčka vie ublížiť. V Rusku sa ju preto rozhodli využiť nielen ako držiak pre smartfóny, ale aj na ochranu pred zlodejmi.

Fenomén moderného fotografovania pomocou selfie tyčí ovládol snáď celú planétu. Okrem zaujímavých fotografií sa však s týmto pomocníkom spájajú aj úmrtia súvisiace s honbou za čo najštýlovejšou selfie fotkou. V Rusku dokonca rozbehli kampaň za bezpečné selfie fotky a Rusko sa o slovo prihlásilo znovu, nakoľko tu otvorili kurz sebaobrany pomocou selfie tyčiek.
 
 
Kurz s názvom M-Profi bol otvorený v Moskve a údajne je o neho obrovský záujem a sú vypredané všetky hodiny. Cieľom je naučiť ľudí, ako sa majú brániť pomocou selfie tyče. Prečo práve tento nástroj? Pretože ide o legálnu „zbraň“, ktorú má mnoho turistov pri sebe a môžu ju tak použiť na sebaobranu v prípade útoku. Najlepšia selfie tyč je samozrejme taká, ktorá má pevnú konštrukciu z kovu. Na kurze sa dajú základy obrany naučiť už za 15 minút a sústredia sa hlavne na útoky rukoväťou aby nedošlo k poškodeniu smartfónu.
 
 
Zdroj: phonearena
 
Komentáre (2)
lemmyK
Skor sa zmohnu na bojove umenie zo selfie pyčou
hurkov
kam to ten svet spe.., degeneruje ?!
Pridať nový komentár
TOPlist