V ďalšej aktualizácii Windows 10 sa systém aktualizuje aj cez mobilné dáta

, Autor: Ján Kisty

Windows 10 v nasledujúcej aktualizácii nazvanej „Creators Update“ môže obísť limity a sťahovať dáta aj cez mobilné pripojenie. Naznačil preview. Ak používate na počítači alebo notebooku mobilné dáta zbystrite pozornosť.

Microsoft zase testuje kontroverznú funkciu. V systéme Windows 10 Home nie je možnosť vypnutia aktualizácie ani dnes, avšak cez mobilné dáta sa aktualizácie nesťahujú. Vyššia verzia ponúka možnosť aspoň posunúť aktualizácie. Aktualizačný server je síce možno úplne vypnúť, nie je to vždy najlepšie riešenie.

V poslednom Insider zostavení pribudla funkcia, ktorá násilne aktualizuje systém aj cez mobilné dáta. Spomínajú sa predovšetkým kritické opravy či opravy, ktoré majú zabezpečiť plynulé používanie systému. Podľa stránky WinSuperSite Microsoft potvrdil, že tieto aktualizácie nemajú byť objemné. Novinkou je možnosť nastaviť pripojenie ako „obmedzené“.

Zdroj: WSS

 

Kľúčové slová
Windows, Windows 10 Creators
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

"to keep windows running smoothly" s tymto slovnikov pre idiotov ma pekne hnevaju. alebo "Nebude to dlho trvat" ... A obsah clanku nema moc zmysel komentovat - MS kraca po tenkom lade.

Už by fakjt mohli celu win 10 pochovaťa nikdy sa k nej nevracať je to najväčší omyl MS v jeho historii.mali by pobrať naspúť ludi čo si vyhádzali ktorí robili windows 7 a XP,mali by zmeniť hlavne vedenie,aspoň na steva ballmera alebo gatesa naspäť tak ako to bolo to bolo dobre stačilo len dosjť s novým nápadom ako sparviť lepší win.nee my sa musíme drbať do cloudu musíme tam nadrbať telemetriu šak čo tam po užíivateľoch sereme na nich...Si naprogramujem vlastný OS a serem aj na apple aj na MS aj na LInux.Všetko dosrali čo bolo dobré!!!

Poslať nový komentár

TOPlist