V čase najväčších nákupov je katastrofálna dopravná situácia v Senci

Viacero obchodov využíva neďalekú lokalitu Senca ako vhodné umiestnenie vkladov pre doručovanie tovaru do Bratislavy a západného Slovenska.

Ako jedna z prvých spoločností sa ozvala Alza. Od utorka 20. 11. 2018 bola žiaľ uzavretá jediná voľná cesta z logistického areálu Goodman Senec Logistics Centre, keď ju Regionálna správa a údržba ciest začala frézovať. Druhá cesta na Pezinok je už druhý mesiac v rekonštrukcii. Z dôvodu katastrofálnej dopravnej situácie, ktorá úplne paralyzuje už niekoľko dní transfery z logistických centier v oboch smeroch a zapríčinila tak totálny kolaps v oblasti, dochádza žiaľ k oneskoreniu dodávok tovaru pre zákazníkov. Čakacie doby v kolónach dosahujú aj päť hodín.

O vyriešenie vzniknutej situácie rokuje Alza v spolupráci s ďalšími nájomcami objektu a tiež spolu s predstaviteľmi Bratislavského samosprávneho kraja, Mestského úradu Senec, Regionálnymi cestami Bratislava, Políciou SR a Ministerstvom dopravy a výstavby SR. Alza sa zákazníkom za spôsobené problémy veľmi ospravedlňuje. Keďže neexistuje alternatívna cesta ani pre vozidlá Integrovaného Záchranného systému, pevne veríme, že sa takto dramatická situácia vyrieši čo najskôr.

Zdroj: Alza

Pridať nový komentár
TOPlist