Uniknutý návrh zobrazuje 5 zadných objektívov, ktorými “bude” disponovať Nokia 10

, Autor: Ján Kurej

Momentálne vlajkovou loďou spoločnosti Nokia je Nokia 9. Prvé informácie o ďalšom nástupcovi trónu vyšli na povrch nedávno, keď sa na internete objavil zoznam smartfónov, ktoré budú disponovať procesorom Snapdragon 845. Na tomto zozname sa nachádzala aj Nokia 10.

Najnovšie správy prinášajú celkom zaujímavé informácie. Nokia 10 by podľa uniknutého návrhu mala disponovať fotoaparátom s 5 objektívmi, ktoré budú umiestnené v kruhu. V strede medzi jednotlivými objektívmi sa nachádza dvojitý LED blesk. Pod fotoaparátom sa nachádza čitačka odtlačkov prstov. Dizajn fotoaparátu sa podobá na bývalú Lumiu 1020, ktorá bola v čase predstavenia najlepším foto mobilom na trhu.

Návrh bol zverejnený na čínskom webe Baidu. Zdrojom odkiaľ údaje unikli je údajne Foxconn, ktorý vyrába zariadenia pre väčšinu značiek mobilných zariadení - vrátane Apple. Neexistuje však 100% dôkaz, že ide o Nokiu 10, takže treba túto informáciu brať s rezervou.

Niektoré informácie o pripravovanej Nokii 10 sú viac než isté. Zariadenie by malo využívať top model procesora od Snapdragon s označením 845. Taktiež sa hovorí o displeji, ktorý by mal mať pomer strán 18:9 a sklenenú zadnú časť s podporou bezdrôtového nabíjania.

Zdroj: Hot Hardware

Kľúčové slová
Nokia 10
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Dava to zmysel..bude to pre kazdu farbu zvlast..RGB a cierna a biela.

Poslať nový komentár

TOPlist