Unikli nové obrázky a informácie ohľadom Chromecast 4K

 
Spoločnosť Google už čoskoro predstaví svetu niekoľko nových zariadení, a chýbať medzi nimi nebude ani Chromecast 4K.

Od veľkolepého predstavenia nových zariadení od spoločnosti Google nás delí už len jeden týždeň. Presne o sedem dní dostaneme možnosť pozrieť sa na úplne nové smartfóny Pixel, niekoľko nových notebookov, Wi-Fi smerovač, alebo VR headset. No a pokým tieto zariadenia pútali v poslednej dobe pomerne dosť pozornosti a objavili sa na titulkoch mnohých článkov, nové zariadenie Chromecast bolo akosi v úzadí.
 
Dnes ale máme možnosť pozrieť sa na prvé obrázky nového zariadenia. Verejnosti ich poskytol Evan Blass z VentureBeat, a takisto naznačuje, že nové zariadenie by malo niesť názov Chromecast Ultra. Na zariadení by malo byť písmeno „G“ reprezentujúce spoločnosť Google, a Chromecast Ultra by mal byť dodávaný k všetkým zákazníkom s aktualizovanou verziou firmvéru (1.21).
 
 
Predajná cena nového zariadenia by sa mala pohybovať na sume okolo $69, čo je v prepočte takmer 62€. Ako sme už spomenuli, Chromecast Ultra bude oficiálne predstavený 4. októbra spolu s ďalšími zariadeniami. O týždeň by sme sa mali dozvedieť aj viacej detailov ohľadom nových produktov.
 
Zdroj: neowin
 
Pridať nový komentár
TOPlist