EN

Ubisoft tento týždeň rozdáva hry a ďalšie darčeky ZADARMO

Spoločnosť Ubisoft tento týždeň rozdáva hry a ďalšie darčeky zdarma. Každý deň sa darček (hra alebo DLC) obmieňa. Akcia platí iba pre používateľov systému Windows.

Momentálne spoločnosť Ubisoft vydala ďalšiu hru, ktorú si môžete vo vymedzenom čase bezplatne stiahnuť, hrať a aj si ju ponechať prostredníctvom obchodu Ubisoft Connect. Je súčasťou akcie s názvom Ubisoft's Happy Holidays, ktorá sa koná od 14. do 18. decembra. Počas tohto obdobia francúzsky vývojár a vydavateľ hier každý deň rozdáva bezplatný obsah. 14. decembra rozdal zadarmo Seafarer Settlement Pack a legendárny Bayek outfit pre hru Assassin's Creed Valhalla. 15. decembra a u nás na Slovensku aj dnes dopoludnia rozdáva zadarmo celú hru Starlink: Battle for Atlas vytvorenú herným štúdiom Ubisoft Toronto, ktorá vyšla ešte v roku 2018.

Akcia je však obmedzená na obchod Ubisoft Connect. Znamená to, že ponúkané bezplatné hry sú tým pádom obmedzené iba pre systém Windows. Hra je k dispozícii aj na konzolách PlayStation4, Xbox One a Nintendo Switch, ale momentálne neexistuje spôsob, ako ju na tieto platformy získať zadarmo. Ostatné darčeky, ako napríklad DLC, budú dostupné na všetkých platformách.

Hru alebo akýkoľvek iný darček je možné aktivovať iba v daný deň (nevieme však zistiť, podľa akého času sa systém Ubisoftu riadi, takže darček si treba aktivovať čím skôr, aby ste ho nepremeškali - darčeky sú u nás dostupné zhruba od obeda jedného dňa do obeda druhého). Aj ak niektorú hru nevlastníte, darčeky, ktoré sa na ňu viažu si môžete aktivovať a ak sa v budúcnosti rozhodnete si ju kúpiť (alebo ju získate prostredníctvom inej akcie zadarmo), automaticky vám budú do nej pridané.

Nový darček si každý deň môžete aktivovať na stránke Ubisoft's Happy Holidays alebo priamo v aplikácii Ubisoft Connect (v mobilnej aj desktopovej verzii).

 

Zdroje: Ubisoft News, Ubisoft Support

Pridať nový komentár
TOPlist