Ubisoft ponúkne Watch Dogs 2 zdarma. Ako ho získať?

Spoločnosť Ubisoft ponúkne zdarma svoj herný titul Watch Dogs 2 každému, kto bude súčasťou ich online prezentácie Ubisoft Forward. Ide o pokračovanie pôvodnej hry Watch Dogs z roku 2014, v štýle GTA, zameraný na underground hackerskú komunitu, pričom tam nadväzuje aj druhý diel.

Online prezentácia sa koná už tento víkend, 12. júla. Získať sa bude dať PC verzia hry a bude to možné iba počas trvania udalosti, pričom jej hlavná časť začína 21:00 nášho času. Je teda nutné byť v tomto čase prihlásený do svojho účtu služby Uplay.

Súčasťou prezentácie budú novinky z ich posledných pripravovaných titulov ako Assassin’s Creed Valhalla, Watch Dogs: Legion, Hyper Scape a ďalšie, ktoré budú počas livestreamu odhalené. Práve pripravovaný tretí diel do série Watch Dogs: Legion je dôvod, prečo Ubisoft týmto krokom danú hernú sériu dostáva znova do povedomia. Novinka na prezentácii dostane pravdepodobne aj svoj dátum vydania.

Update: Pri včerajšej prezentácii servery Ubisoftu nezvládli nápor všetkých sledujúcich a nebolo možné sa do služby prihlásiť. Preto si je možné ponúkané odmeny dodatočne aktivovať na tomto odkaze.

Zdroj: Ubisoft News

Komentáre (1)
peter

Uz ich mozem ototo ked som si to uz zakupil

Pridať nový komentár
TOPlist