Twitch zlepšil uploadovacie možnosti s Uploads beta

Streamovacia stránka bude mať podporu viacerých video kodekov a dlhších tagov.

Hráčí, ktorí testovali vody nového Uploads Open Beta na Twitchi, budú mať odteraz viac možností. Hráčska streamovacia stránka totiž oznámila niekoľko vylepšení manuálnej uploadovacej funkcie, vrátane zvýšeného počtu znakov v tagoch, nových jazykových možností, ale hlavne oveľa väčšiu podporu bežných video formátov.

K už existujúcej podpore formátu .mp4, používatelia Twitchu môžu odteraz uploadovať H.264 kódované videá vo formátoch MOV, AVI a FLV. To je stále iba polovica formátov podporovaných Youtubom, ale je to veľký krok vpred, ktorý by mal uspokojiť potreby väčšiny používateľov. Twitchovské uploadovacie nástroje boli taktiež vynovené aby zahŕňali možnosť predvoleného jazyka a dlhších tagov- 100 znakov na jeden tag a celkovo 500 znakov na tagy. V neposlednom rade Twitch opravil veľa bugov a závad, ako napríklad problém s uploadovaním vlastných thumbnailov a bug, ktorý reštartoval videá tesne pred ich skončením.

Aj keď je tento update pomerne malý, ukazuje, aký je Twitch seriózny v konkurovaní s Youtubom a jeho obrovskou knižnicou nahraných hráčskych videí. Streamovacia stránka sa tiež vyjadrila, že vylepšenia sú výsledkom spätnej väzby od komunity, a používateľsky najžiadanejšie funkcie sú na ceste.

Zdroj: engadget

Pridať nový komentár
TOPlist