Tvorca Ricka a Mortyho pracuje na šielenej hre

Pripravovaná hra má byť zábavnou "strielačkou".

Jeden z tvorcov populárnych sci-fi seriálov - Rick & Morty, Solar opposites - Justin Roiland spolupracuje na vývoji hry s názvom - High on life. Na vývoji pracuje spoločne s herným štúdiom, ktoré pomohol založiť - Squanch Games a hra bola oznámená na podujatí - Bethesda Games Showcase. Pričom hra má byť dostupná na týchto herných platformách - PC, Xbox Series X/S a Xbox One. Toto zároveň nie je prvá hra na, ktorej spolupracoval Roiland, ešte v roku 2019 bola vydaná hra s názvom - Trover Saves the Universe.

Hra High on life, sleduje príbeh absolventa strednej školy, ktorý sa snaží zachrániť planétu Zem, pred mimozemšťanmi. Nakoľko nepriateľská rasa chce využiť ľudí na výrobu drog. V hre budete používať namiesto klasických zbraní, zbrane s osobnosťou, ktoré sa s vami počas hrania budú rozprávať. Počas hrania hry budete zároveň spolupracovať s NPC postavami, prípadne s nimi aj bojovať. Pričom hra ponúkne rôzne lokácie, ktoré by mali zabezpečiť, že sa nebudete nudiť a vždy objavíte niečo nové.

 

Zdroj: Polygon,

Komentáre (2)
LukasR75

Aspoň jeden krát by ste si po sebe mohli prečítať článok, ktorý chcete publikovať. Lebo toľko chýb čo v danom článku je... V mene tvorcu seriálu, chýba písmeno S. Pán sa volá Justin Roiland, nie Jutin. A zopár ďalších chýb, čo bijú do očí. K štylizácií článku, je škoda sa vyjadrovať.

- "...Pričom hra má by(ť) dostupná na týchto..."
- "...Toto zároveň nie je prvý(á) hra na..."
- "...nepriateľská rasa chce využiť ľudí na výrobu drôg..." Drôg? To ako vážne?
- "...rôzne lokácie, ktoré by (mali) zabezpečiť, že sa..."

Kedysi, som na tento web chodil veľmi rád. Ale posledných pár rokov, kvalita webu rýchlo klesá. Škoda.

Julo

Náhodou to vyzerá podľa mna dosť cool :D :D :D

Pridať nový komentár
TOPlist