Trump predstavil svoju sociálnu sieť

Bývalý americký prezident Donald Trump predstavil novú sociálnu sieť, no nečakajte od nej zázraky.

Bývalý prezident Spojených štátov amerických - Donald J. Trump po mesiacoch príprav nakoniec predstavil svoju sociálnu sieť. Pritom nečakajte sociálnu sieť v pravom slova zmysle, pretože ide o obyčajný blog. Táto nová platforma ja inšpirovaná exprezidentovou obľúbenou sociálnou sieťou - Twitter. Ľudia sa dokonca môžu registrovať e-mailom alebo telefónnym číslom kvôli tomu, aby mohli dostávať upozornenia o tom, že pribudol nový príspevok napísaný exprezidentom Trumpom. Samozrejme, stránka ponúka aj zdieľanie jednotlivých príspevkov na sociálnych sieťach, akými sú Facebook a Twitter. Funkcia "srdiečka" mi nefungovala.

Zdieľanie na Twitteri zatiaľ nefunguje, ale populárny Facebook umožňuje zdieľať Trumpove príspevky z blogu. Paradoxom je aj to, že stránka existuje od utorka (4.5.2021), no existujú na nej príspevky od 24. marca 2021. Blog bol zároveň spustený deň pred rozhodnutím súdu o odblokovaní Trumpových účtoch na sociálnych sieťach Facebook a Twitter, ale aj iných platformách, na ktorých má Trump účet zablokovaný. Za samotným zrodom stránky má byť bývalý Trumpov manažér volebnej kampane - Brad Pascale, presnejšie jeho spoločnosť Capaing Nucleus.

Predpokladá sa, že nakoniec bude možné aj priamo komunikovať s Donaldom Trumpom na jeho stránke, no zatiaľ nieje známe kedy sa tak stane, ani akou formou bude komunikácia umožnená.

Zdroj: TheVerge, Donald J. Trump,

Komentáre (1)
Pjetro de

koniec sveta je zase o nieco blizsie

Pridať nový komentár
TOPlist