Toto je nový Samsung S9/+ !

, Autor: Ján Kisty

Samsung na začiatku nového roka predstaví nové telefóny Samsung Galaxy S9/S9+. Telefóny opäť neudržal v tajnosti. Toto je on!

Galaxy S9 sa mierne podobá na staršiu S8čku, avšak prešiel redizajnom – menšie sú napríklad rámčeky. Predná strana naznačuje, že displej bude pokrývať viac než 90% smartfónu. Zamrzí ale stále dostupná čítačka odtlačov prstov na zadnej strane. Všimnite si, že S9+ má duálny fotoaparát.

Oba telefóny budú poriadne placky. Menší model S9 má mať obrazovku veľkú 5,8” a väčší S9+ zase 6,2”. S tým sú spojené aj rôzne batérie – 3100 vs 3600 mAh. Zariadenie má pohánať Snapdragon 845 od Qualcommu alebo čip od Samsungu, tentokrát Exynos 9810. RAM už dnes nijak neohúri a mala by mať “len” 4GB pri modeli s 64GB úložiskom, alebo 6GB pri modeli s 128GB úložiskom. Spomína sa dokonca prémiová verzia S9+ s až 512GB.

Či budú telefóny predstavené už počas CES alebo až na MWC, nie je isté, no dostupnosť v predaji sa dá očakávať v polovici marca.

Zdroj: Valuewalk

 

Kľúčové slová
Samsung
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Re: Toto je nový Samsung S9/+ !

Dlho čakám na 7' mobil, ale stále nič. 6.1' s pomerom 18:9 (2:1) je na plochu menší ako 5,9' 16:9. Zobral by som aj tablet, ale tam sú rámy ako v galérii. Kedy sa objaví 7' phablet bez rámiky?

Re: Toto je nový Samsung S9/+ !

Tento mobil ma sice 5.8 palca, ale velkostne je urovni 5 palcovych telefonov, takze tvoje sarkasticke poznamky pis skor k iphonom, ktore maju stale ramy ako spred 10 rokov a rovnako velky iphone ako tento ma snad 4 palcovu obrazovku.

Poslať nový komentár

TOPlist