Toto je nový iPhone 12 Pro Max!

Vieme ako vyzerá finálna podoba nového iPhonu 12 Pro Max. Budete prekvapený.

Nový iPhone je za dverami, aj keď sa asi omešká, prekvapuje dizajn. Ten je prakticky identický od modelu XS. Oblé hrany nahradia trošku ostrejšie línie a má prísť magnetické dobíjanie. Pravdepodobne bude možné dobíjať hodinky či slúchadlá priamo na iPhone, má mať integrovaný magnetický prúžok. iPhone 12 Pro Max sa chystá s novým 120 Hz displejom,120 Hz by mali dostať obe Pro verzie aj 6.1“ aj 6.7“. V novom iOS14 sa objavila možnosť aktivovať 120 Hz a dokonca adaptívnu synchronizáciu. Tento model sa možno omešká, údajne je problém s ovládačmi. 

Nový bude samozrejme procesor A14 či už skôr potvrdený LIDAR pre diaľkové meranie objektov. Výrazne vylepšený má byť FaceID. Zaujímavosťou bude po mnohých rokoch nový kábel (USB-C konektor ešte asi nebude), kábel bude tentokrát už opletený a mal by viac vydržať. Všetky potvrdené novinky môžete vidieť v tomto videu na Youtube.

100% nie je istá ešte podpora 5G, pravdepodobne bude k dispozícii aj iPhone 12 4G, obe verzie PRO by 5G sieť mali podporovať. Dokonca má prísť nový iPhone SE. Zmenená je údajne baterka, dostane menšiu kapacitu u všetkých modelov ale výrazne úspornejšie sú čipy, čo má priniesť pre obe iPhone 12 Pro Max až 3h+ lepšiu výdrž než iPhone 11.

iPhony majú dostať nový hydrofóbny materiál a budú vyzerať zase o niečo prémiovejšie.

Zdroj: marcumors, youtube everythingapplepro

ImageCredit: everythingapplepro

Pridať nový komentár
TOPlist