Toto je finálna podoba iPhone XI

Ďalší únik predprodukčných demo kusov prichádzajúcich iPhonov potvrdzuje zabudovanie viacerých fotoaparátov do zvláštneho tvaru.

Nové telefóny sa očakávajú už za 2 mesiace, takže tieto tvary sú už viac-menej finálne. Už teraz vieme povedať, že tohtoročná ponuka bude podobná tej, ktorá bola predstavená minulý rok. Dočkáme sa tak dvojice OLED iPhonov a jedného LCD modelu. Veľkosti by mali byť identické ako u predchodcov teda – 5.8“, 6.1“ a 6.5“. Novinky dostanú trojicu kamier, výnimkou by mal byť lacnejší LCD model, kde budú len dva snímače. Hlavný fotoaparát bude mať 12Mpx, rovnako ako super širokouhlý a taktiež telesnímač. Zahraničný web MacRumours už bol dokonca schopný získať demá do vlastných rúk. Tie majú slúžiť ako makety pre výrobu rôzneho príslušenstva.

Zdroj: techspot

Komentáre (9)
Dunco2

Nechutne to vyzera ten cierny flak a este za to budu pytat 1000+ eur. Jobs rotuje v hrobe okolo vlastnej osi ako turbina.

Kuchár

Pravda keby žil hanbil by sa.

Jardo

Tiež si o tom myslím a dávno by predbehol Huawei. Už len sami si pília konár u aplikáciách kde nie je možné inštalovať plikacie iných krajín. Napríklad SkylinkCZ sa nedá na Slovensku a opačne. Tým pádom Zakaznik prejde na android konkurenciu.

Tom

ako naozaj najodpornejsi mobil tohto roka ....

Kuchár

Ani nie je Pekný len či bude aj lepší o polovicu ako predchodca čo určite bude o malinko dopredu. Uvidíme čím nás táto novinka posunie vpred:-)

Frog

Inovacie Apple v praxi :D :D to je hnus

Jarda

Už iné firmy predbiehaju jabĺčko a ako vidíme aj nokia skončila a to iste bude platiť aj pre Apple ak nezmení politiku AppStore.

zuzi

Telefon je neprakticky a vzadu “uprava fotaparatov” nic moc. Cakala som od dizajnu viacej

holá baba

Keby Apple začal vyrábať zámky, tak davy by fascinovane obdivovali tvary kľúčových dierok a nikoho by ani nenapdlo, podívať sa cez. :)

Pridať nový komentár
TOPlist