EN

Thermaltake predstavil skrinku pre Mini-ITX dosky

Thermaltake uviedol skrinku SD101, určenú pre zostavy formátu Mini-ITX.

Skrinka SD101 je vyrobená z valcovanej ocele (SECC), má rozmery 264 x 119 x 261mm (výška x šírka x hĺbka) a váži 2.8Kg. Sú tu však určité limitácie - napr. chladič procesora by podľa výrobcu nemal presiahnuť 45mm na výšku, grafická karta by zase nemala byť dlhšia ako 172mm.

Pri návrhu mysleli v Thermaltake aj na ľudí, ktorí by zostavu v takejto skrinke chceli osadiť dvojslotovou grafickou kartou - k dispozícii sú totž 2 miesta pre rozširujúce karty, a nakoľko Mini-ITX dosiek s 2 slotmi je naozaj minimum, najčastejše sa uplatní práve pre objemnejšiu grafickú kartu, resp. jej chladič. V skrinke je miesto pre jednu vonkajšiu 5.25" pozíciu, vnútri po jednej 3.5" a 2.5". Od výroby je osadená 180W zdrojom s aktívnym PFC. Vpredu nájdeme vyvedené 2x USB3.0 a audio konektory.

O prietok vzduchu sa stará 80mm ventilátor namontovaný na vrchu skrinky, ktorý pri 2100 otáčkach za minutu produkuje hluk o úrovni 23dB(A). Skrinka má pre lepšiu cirkuláciu vzduchu perforovanú takmer každú stenu, okrem spodnej a pravej.

Cena ani dostupnosť sa v správe neuvádza.

 

Zdroj: expreview.com , thermaltake.com

 

Komentáre (1)
mano8
fuj, take sito... uz teraz pocujem tie ventilatory... :D
Pridať nový komentár
TOPlist