Telekom začal ponúkať k paušálom 4 lacné smartfóny

, Autor: Ján Kisty

Telekom dnes zaraďuje do akciovej ponuky štyri novinky od troch výrobcov.

LG G7 ThinQ

Telekom štartuje s predajom modelu G7 ThinQ. Smartfón poháňa 8-jadrový procesor, 4 GB RAM, 64 GB pamäťou a veľkým 6,1“ displejom. Na zadnej strane má dva 16-megapixlové fotoaparáty aj s nakrúcaním 4K videa. Novinka je k dispozícii vo verzii LTE Cat16, takže je pripravená aj na LTE-CA siete (4G+). Výrobca pridáva k označeniu špeciálny názov ThinQ, ktorým sa chce odlíšiť od konkurencie.

LG K11

Novinka ponúkne 4-jadrový procesor, 2 GB RAM a 16 GB pamäte. Displej je vybavený zastaralým rozlíšením 1280x720 pixelov a 13-megapixlovým fotoaparátom na zadnej strane.

Alcatel 1X

Alcatel 1X je premiérový smartfón s Androidom Go. Ponúka 5,3“ displej (avšak s archaickým rozlíšením len 960x480 pixelov), 8-megapixelový fotoaparát a samozrejme aj podporu LTE. Novinka bude uvedená v Telekome ako prvý model so špeciálnou verziou OS Android 8 Go.

HTC Desire 12+

HTC uvádza na trh smartfón nižšej strednej triedy s 6“ displejom s rozlíšením 1440x720 pixelov i duálny fotoaparát, o slušný výkon sa postará 8-jadrový procesor, 3 GB RAM a 32 GB internej pamäte. Nechýba ani podpora LTE.

Zdroj: TS

 

Kľúčové slová
Telekom
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Poslať nový komentár

TOPlist