Telekom umožní plošný prechod z paušálov Happy na ÁNO

Od 16. apríla 2019 umožní Telekom všetkým zákazníkom s paušálmi Happy prejsť do novšieho výhodnejšieho portfólia ÁNO už počas ich aktuálnej viazanosti. Zmena nie je povinná, zákazník sa môže sám rozhodnúť, či prejde do nového portfólia alebo ostane na pôvodnom programe Happy.

Tento krok umožní zákazníkom prejsť z Happy na ÁNO bez zmeny viazanosti a nemá vplyv na platbu za akciový telefón či zariadenie. Pri prechode sa bude posudzovať jediná podmienka: výška mesačného účtu za základný paušál. Pokiaľ má zákazník výhodnejšiu sumu ako napríklad nižšiu cenu v Magenta 1, bude sa posudzovať práve táto suma so zľavou. Mesačný poplatok by mal ostať po prechode na nový paušál ÁNO zachovaný alebo vyšší (napríklad pri prechode z Happy L za 29,99 eur na ÁNO L za 30 eur).

Zákazníci budú môcť zmenu zrealizovať priamo v Telekom aplikácii, alebo na predajni či telefonickej linke. Najjednoduchší prechod majú zabezpečený zákazníci programov vyšších programov, kde za podobné mesačné poplatky získajú oveľa viac dát ako doteraz. Napríklad z Happy L na ÁNO L poskočia z 3GB na 10GB mesačne, z Happy XL na ÁNO XL zo 6GB na 20GB mesačne. Vhodnou voľbou bude aj prechod z programu Happy XL volania na ÁNO L, kde si zákazník ponechá neobmedzené volania do všetkých sietí a objem dát stúpne z 1GB na 10GB mesačne.

Zdroj: Telekom

Komentáre (1)
Stefan

Nieje pravda pokiaľ máte nejaké zariadenie nedostanete rovnakú cenu.

Pridať nový komentár
TOPlist