Telekom prinesie neobmedzené dáta jeden deň v týždni

Telekom predstavil zaujímavú novinku – neobmedzený dátový balíček raz za týždeň. Začína už zajtra.

„Telekom štartuje vo štvrtok 1. júna 2017 letnú kampaň pre existujúcich, aj nových zákazníkov Magenta 1. Vďaka nej budú môcť využívať dáta bez limitov v najväčšej slovenskej 4G sieti počas štyroch mesiacov ľubovoľný deň v týždni podľa vlastného výberu.“

To znamená, že všetci členovia skupín Magenta 1, ktoré obsahujú aspoň dve služby Happy M, budú môcť aktivovať neobmedzený dátový balíček raz za týždeň. Balíček platí 24 hodín od aktivácie. Každý pondelok sa zákazníkom objaví možnosť aktivovať si balíček na ľubovoľný deň v týždni a vtedy bude čerpať dáta naplno nad rámec paušálu či kreditu. Či bude balíček možné uplatniť až po prečerpaní predplatených dát jasné nie je, avšak naznačuje to tvrdenie operátora, že: „Voľné dáta z paušálu alebo balíčka počas využívania benefitu nemíňajú, šetria si ich na ďalšie dni.“ Informáciu overujeme. Do akcie sú zahrnuté aj predplatené karty Easy.

Ako na to?

Zákazníci s paušálmi Happy a Bez záväzkov si aktivujú balíček na odkaze www.telekom.sk/magenta1-skupina. Zákazníci s predplatenými kartami Easy si aktivujú balíček cez SMS príkaz SMS DATADEN na číslo 12330.

Komentár

Telekom pravdepodobne verejne testuje záťaž siete. Je možné, že chystá navýšenie dát, neobmedzené dáta v LTE či hybridné VDSL-LTE, potrebuje ale vedieť koľko zvládne sieť. Hlavne posledná možnosť je reálna, keďže podobnú službu už ponúka v Česku či Nemecku. Inak je zaujímave sledovať prístup k dátam u spoločnosti Telekom a Orange. Orange dáta chcel pôvodne v balíčkoch GO úplne zrušiť a zaradil ich ako doplnkovú či bonusovú službu.

Po zodpovedaní redakčných otázok doplníme.

Zdroj: Telekom TS

Komentáre (3)
sepultura
...tak od zajtra,ci od 1.juuna,vy dementi???????????????!!!!
Curuj
ponúka to len v Čechách alebo aj na Morave? Čechy =/= Česko (ČR)
Ján Kisty
máte pravdu :)
Pridať nový komentár
TOPlist