Telekom ponúkne kompenzácie za výpadok siete

Minulý týždeň (10.5.2019) sme vás informovali o výpadku siete Telekom. Nešlo pritom o malý výpadok siete. Nedostupné boli hlasové a dátové služby a to od približne 10:30. Opätovnú funkčnosť siete a služieb Telekom ohlásil až o 21 hodine. Výpadok tak trval cez 10 hodín. Telekom síce počas týchto hodín oznamoval postupné spúšťanie siete, no veľká väčšina ich klientov sa dočkala funkčnosti siete až vo večerných hodinách.

Na facebookovom profile Telekomu sa počas výpadku nahromadilo veľké množstvo správ a dotazov, ktoré sa väčšej časti týkali kompenzácií za tento výpadok. Telekom sa rozhodol na tieto otázky reagovať a výpadok kompenzovať. O akú kompenzáciu ide sa dozviete z oficiálneho vyjadrenia výkonného riaditeľa Telekomu Dušana Švaleka.

 

"Pekný deň všetkým,

radi by sme vám oznámili, že po piatkovom výpadku je naša sieť stabilná a všetky naše systémy bežia naplno. Počas posledných dní a najmä počas víkendu sme venovali obrovské množstvo úsilia na zabezpečenie čo najlepšej funkcionality – výpadok bol úspešne diagnostikovaný a odstránený. Počas posledných dní sme monitorovali výkon sietí, aby sme skontrolovali plný výkon našej prevádzky. V piatkovej finálnej aktualizácii sme dali zákazníkom sľub, že to nenecháme len tak. Chceme ho dodržať, a preto dáme tento piatok 17.5.2019 v mobilných sieťach bezplatné volania, správy a dáta na Slovensku zadarmo pre všetkých bez ohľadu na to, či zažili výpadok alebo im služby fungovali. Tieto výhody budú k dispozícii pre všetkých a automaticky. Ešte raz ďakujem všetkým za pochopenie a verím, že nám zachováte svoju priazeň."

 

 

Zdroj: Telekom

 

 

Komentáre (11)
pedroxo

to je teda kompemzacia. Ti co maju vyssie pausaly si to ani nevsimnu

Dodka

A ty co maju neobmedzene volania tym sto ako vykompenzujete

Telekomunista

Však to je Telekom :)
Potomok Československých telekomunkácií, ktoré boli asi najhorším zločinom totality - lebo síce nikoho nepopravili a ani nikoho mepúoslali na nútené práce - ale zato terorizovali každého a stále, takže v úhrnnej sume toho bolo viac :(
Keby Ústav národa nešmejdil len v somarinách - tak Československé telekomunkácie by už dávno boli - podobne, ako SS - postavené mimo Zákon (čo sa s ŠTB nepodarilo ;)
Na druhej strane tí, čo na to majú by sa iste hanbili, keby mali byť sockami a používať niečo zadarmo - hoci len jeden deň.
Sú šťastní, keď môžu ukázať, že na to majú - čo je aj jediný dôvod prečo kupujú tie nadrozmerné trktory a iné jablká.
Veď predražené jablká síce už dnes musí kupovať každý - ale kupovať nakúsnuté predražené jablká - to už skutočne ukazuje, že kupujúci ie osobnosť - a nie hocikto.
Takže pre skutočnú strednú triedu má Telekom pripravný špeciálny darček - budú smieť platiť dvojnásobok a ani o to nebudú musieť požiadať.

Komtele

Vtedy to boli Spoje

Ľubica Bučková

To nie je žiadna kompenzácia. Treba poskytnúť finančnú náhradu, nie bezplatné volania či SMS a MMS. Pri paušále ktorý mám, nepocítim žiadne odškodnenie. To, čo ponúkate je na výsmech!!!! Zamyslite sa nad tým, prosím. :(

Ľubica Bučková

HANBA a NIE KOMPENZÁCIA!!!!

juraj bíro

celu moju spolocnost s 90 ludmi, vratane datovych sluzieb, presuniem po zverejneni tejto “kompenzacie” k inemu operatorovi

rasto

juraj biro - aka je pravdepodobnost, ze tak zavazna porucha aku mali, sa im zopakuje? Je skor pravdepodobne, ze porucha sa moze objavit u inych operatorov, ktori ju dlhe roky nemali. A budes tam, kde si bol 10.05. :) Skor by stalo za zvazenie, ze ked ma niekto 90 SIM kariet a nutne potrebuje komunikovat cez telefon, preco nema zalozne riesenie u ineho operatora.

like

Budem sa opakovať a opakujem sa stále - túto komunistickú spoločnosť treba zavrieť!

Erika Desiatniková

No toto fakt nieje žiadna kompenzacia, mame skupinu Magenta, ale vyhody žiadne nevidno, len platime...tak Keď je vypadok, tak si ziadam penaznu nahradu Za tento deñ pre 4mibilne čísla...čo vy na to pan konatel Telekomu!!!!!!!

Erika Desiatniková

No toto fakt nieje žiadna kompenzacia, mame skupinu Magenta, ale vyhody žiadne nevidno, len platime...tak Keď je vypadok, tak si ziadam penaznu nahradu Za tento deñ pre 4mibilne čísla...čo vy na to pan konatel Telekomu!!!!!!!

Pridať nový komentár
TOPlist