Telekom ponúkne kanály zadarmo v službe Magio

Telekom pripravil pre zákazníkov Magia ďalší vianočný darček. Od 19. decembra do 14. januára si budú môcť vychutnať desiatky kanálov, ktoré nemajú štandardne predplatené, a to úplne zadarmo.

Okrem iného tak budú môcť sledovať napríklad mimoriadne kvalitné dokumenty na nedávno zaradenom dokumentárnom kanáli BBC Earth, exkluzívne športy na kanáloch DIGI Sport, rozprávky na Ťuki TV a množstvo obsahu ďalších televíznych staníc.

Zákazníci s IPTV získajú prístup k až 43 kanálom, zákazníci satelitnej služby budú môcť sledovať až 30 kanálov zadarmo.

Viac kanálov v Magio GO

Na viac obsahu sa môžu tešiť aj zákazníci mobilnej televízie Magio GO. Zákazníci s nižším variantom budú môcť dočasne sledovať všetkých 50 staníc dostupných v Magio GO Premium.

Magio Kino ako darček

V prípade, ak si zákazník nevyberie z ponuky televíznych staníc, až do 14. januára si môže bezplatne vybrať ktorýkoľvek z vyše 500 filmov dostupných vo videotéke Magio Kino. V nej nájde napríklad tituly ako Vlk z Wall Street, Bathory, Frajeri vo Vegas, Transcendencia, Muži v naději, Únos a mnoho ďalších.

Vianočný darček aj pre zákazníkov DIGI

Vianočný darček platí aj pre zákazníkov DIGI Slovakia, ktorí tiež budú môcť sledovať ešte viac televíznych programov.

Zdroj: Telekom TS

Komentáre (9)
Anonymný
...mohli by ste pre verných zákazníkov, dať niektoré kanály nielen cez Vianoce zadarmo, ale po celý rok, čo by ste na tom stratili?
skorpion344
nefunguje vám to
dodo
Nefunguje, nenašiel som žiadny kanál
Anonymný
A čo mám robiť keď ponuku mi nedá nájsť sľubujete a nič sa nedeje
Anonymný
A čo ktorí majú rozšírenú ponuku
Anonymný
Je to 0,000
klient číslo 1…
Mňa osobne by veľmi potešilo, keby po skončení tejto možnosti (čo ako klient plne chápem) ste ponechali kanál ČTsport. Už aj vzhľadom na skutočnosť, že RTVS v roku 2019 plánuje znížiť počet vysielacích hodín športových prenosov.
Anonymný
Nejde ani jeden kanal navise. Naco salite ludi ked vam to nefunguje.
Peter

Som verny zakaznik Telekomu od cias Eurotelu r.1997 no za tych vyse 20 rokov vernosti teda nic moc... viac vyhod maju novy zakaznici.

Pridať nový komentár
TOPlist