Telekom ponúkne gigabitový internet cez optiku od 9. apríla

, Autor: Martin Klokner

Telekom odštartuje v pondelok 9. apríla predaj gigabitového internetu cez optiku. Možnosť objednať si internetové pripojenie s veľmi vysokou rýchlosťou downloadu aj uploadu tak získa takmer pol milióna domácností na celom Slovensku.

Zvýšené rýchlosti budú dostupné vo forme doplnkového balíčka, ktorý si môžu zákazníci s optickým pripojením aktivovať ku programu Magio Internet XL a tiež k firemným programom Magenta Office Internet 2 Standard a Premium. Zákazník okrem vysokých rýchlostí downloadu až do1 Gbps získa aj rýchlejší upload s rýchlosťami až do 100 Mbps.

Gigabitový internet si zákazník môže objednať ako doplnkový balíček Giga hneď v dvoch variantoch: Bez viazanosti za 5 eur mesačne, alebo s 12-mesačnou viazanosťou (prvý mesiac zadarmo, potom 5 eur mesačne). Má tak na výber možnosti pre trvalé aj príležitostné využitie.

Pri firemných programoch Magenta Office bude doplnková služba poskytovaná bez viazanosti za 4,17 eura mesačne bez DPH. Doplnkovú službu Giga si zákazníci budú môcť objednať na internetovej stránke operátora, cez Zákaznícku linku, alebo osobne v ktoromkoľvek Telekom Centre.

Zdroj: Telekom

Kľúčové slová
Telekom
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Za sa budú ľudia stažovať, že im doma cez wifi 1Gb nefunguje.

To je mozne, ze sa budu stazovat :D ale aj tak kazdy operator vzdy pri rieseni problemu zdoraznuje, ze rychlost treba merat cez kabel napriamo. A mnohi operatori maju aj rozne utility, ktorymi ich zamestnanci vedia preverit funkcnost a pingy linky, takze problem s akymikolvek rychlostami sa daju velmi rychlo overit :)

To je pravda. Kábel je kábel. Ale nie každý to pochopí.

V mojom pripade trebalo aj tak restart routera, 2x telefonat na helpdesk a potom to islo ako malo :D

Poslať nový komentár

TOPlist