Telekom konečne podporuje nákup aplikácií v AppStore

, Autor: Ján Kisty

Telekom konečne spúšťa možnosť platiť za aplikácie v App Store aj na faktúru. Android mal túto možnosť v obchode Google Play už dlhšie.

Od utorka 20. marca môžu zákazníci Telekomu platiť za nákupy v App Store a Apple Music, iTunes a iBooks aj priamo z kreditu alebo vo faktúre za svoje mobilné služby. Táto možnosť je k dispozícii automaticky pre všetkých zákazníkov Telekomu s predplatenými mobilnými službami aj paušálmi.

Používanie služby je jednoduché. Zákazníci Telekomu s novým alebo existujúcim Apple ID si vyberú „platbu mobilným telefónom,“ resp. „fakturáciu operátorom“ ako platobnú metódu v nastaveniach účtu pre App Store, Apple Music, iTunes a iBooks na svojom iPhone, iPade, iPode touch a Mac, alebo iTunes na počítači. Nová platobná možnosť bude nakonfigurovaná automaticky a okamžite umožní nákupy na jeden klik zo všetkých zariadení Apple vrátane Apple TV a Apple Watch.

Okrem toho, Telekom spúšťa predaj novej služby StreamOn. StreamOn bude fungovať na Easy kartách ako samostatný balíček. Zákazník si ho môže aktivovať na každý deň (platí od momentu aktivácie do konca dňa) za 1 euro. V ňom zákazník získa bezplatné prenosy audia a videa zo skupiny podporovaných mobilných aplikácií a navyše aj 200 MB voľných dát na ďalšie využitie. S balíčkom StreamOn budú mať zákazníci zhodnú rýchlosť

Pre StreamOn budú ku štartu sprístupnené viaceré svetové i domáce služby:

  • Apple Music, Deezer, Spotify, TIDAL

  • Digi Go, Magio Go, YouTube, Markíza+ Videoarchív

  • Rádio Europa 2, Rádio Expres, Rádio Vlna / Vlna Golden Hits, Rádio Anténa Rock / Anténa HardRock, Rádio Jemné / Jemné Chillout, Detské rádio Žofka


Zdroj: Telekom

 

Kľúčové slová
Apple, Telekom
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Poslať nový komentár

TOPlist