Telekom Centrum v bratislavskom OC Central ponúkne 98" TV s Magiom

, Autor: Martin Klokner

Operátor otvoril Telekom Centrum v bratislavskom nákupnom centre Central. Novootvorená predajňa ponúkne zákazníkom na ploche 230 metrov štvorcových hneď niekoľko noviniek.

Podľa slov operátora je najvýraznejšou zmenou samotné usporiadanie predajne. Návštevníkov pri vstupe privíta trojica stolov, kde si môžu vyskúšať aktuálne hardvérové novinky a vlajkové lode. Po boku predajne nájdu výber nositeľných zariadení a ponuku príslušenstva. Novinkou je aj menej papierových popisov vystaveného hardvéru: potrebné informácie a špecifikácie nájdu návštevníci priamo na displeji telefónov.

V oddychovej časti si zákazník môže vyskúšať interaktívne funkcie Magio televízie a to (ako uvádza operátor) na jednom z najväčších dostupných televízorov Samsung s uhlopriečkou až 2,5 metra (98“). Čakanie spríjemnia aj dve zelené steny vytvorené zo živých rastlín. Zákazníci nájdu v predajni aj diskrétnu biznis zónu, servisné miesto Pôjde.to a čaká na nich aj ponuka dizajnovej kolekcie Telekom.

Operátor tiež uvádza, že v predajni je k dispozícii bezplatná Wi-Fi, nabíjacie stanice a možnosť rezervácie stretnutia v predajni. Bezplatná káva a voda sú pre zákazníkov k dispozícii, v novootvorenej predajni však prišlo na spojenie so známou Moods bakery & cafe, kde si zákazníci budú môcť spríjemniť chvíle šálkou kvalitnej kávy, čerstvými chlebíčkami, alebo chutnými koláčmi.

Zdroj: TS

Kľúčové slová
Bratislava, OC Central, Telekom
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Poslať nový komentár

TOPlist