Telefóny, Noteboky, 3D tlačiarne, gadgety a iné produkty vo výpredajoch počas Cyber Monday

, Autor: Lukáš Lancz

Po Black Friday tu máme Cyber Monday - iné meno, rovnako skvelé výpredaje, počas ktorých môžete ušetriť desiatky eur.

Cyber Monday výpredaje potrvajú na Gearbeste až do 3.12

 

Vo výpredajoch nájdete telefóny, notebooky, tablety, 3D tlačiarne a iné gadgety - treba navštíviť výpredajovú stránku pre tie najlepšie ponuky pre daný deň.

Z ponuky vyberáme:

Xiaomi Mi Air, 13.3" s procesorom Intel i5-8250U s grafickou kartou MX150 v čiernom prevedení. Špecifikácie dopĺňa 8GB RAM a 256GB SSD.

Xiaomi Redmi Note 6 Pro so 4GB RAM a 64GB RAM v čiernom prevedení za 178 eur.

Super odolný telefón Cubot King Kong 3, ktorý odolá pádom z 1.5m výšky, teplotách od -30 do +60st Celzia a je odolný voči vode a prachu za 147 eur.

Inteligentný vysávač Xiaomi Roborock S55 čiernej farby, ktorý za vás povysáva ale aj poumýva zem.

Na záver vyberáme elektrickú kolobežku Alfawise, ktorá sa náramne podobá na Xiaomi M365 scooter. Alfawise však vylepšil niektoré nedostatky Xiaomi (pneumatiky, brzdy a info panel na riadidlách). Kolobežka sa predáva za 311 eur.

 

V rámci Cyber Monday si pre vás Gearbest pripravil špeciálnu sekciu v ktorej sú vo výpredaji najlepšie predávajúce sa produkty, ktoré sú zároveň za svoje najnižšie ceny.

Inzercia

 

Kľúčové slová
Cyber Monday, gearbest
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Notebook je papierový zápisník amatéri.

"A laptop, also called a notebook computer or simply a notebook, is a small, portable personal computer with a..."

"The terms laptop and notebook are used interchangeably to describe a portable computer in English, although in some parts of the world one or the other may be preferred. There is some question as to the original etymology and specificity of either term—the term laptop appears to have been coined in the early 1980s to describe a mobile computer which could be used on one's lap, and to distinguish these devices from earlier, much heavier, portable computers (informally called "luggables"). The term "notebook" appears to have gained currency somewhat later as manufacturers started producing even smaller portable devices, further reducing their weight and size and incorporating a display roughly the size of A4 paper; these were marketed as notebooks to distinguish them from bulkier laptops. Regardless of the etymology, by the late 1990s, the terms were interchangeable."

Learn something new every day!

Poslať nový komentár

TOPlist