Telefón postavený ako tank, Ulefone Armor 2

, Autor: Anonymný používateľ

Môžete ho ponoriť do vody, prejsť po ňom autom, zmraziť ho do kocky ľadu, či ho v nej zhodiť z balkónu na siedmom poschodí, všetko vydrží a funguje ďalej. Nie je len superodolný, zároveň je to aj nadupaný výkonný smartfón. To je, ako už jeho pancierové meno hovorí telefón Ulefone Armor 2, ktorý je v akcii na Gearbest.com aktuálne za naozaj dobrú cenu.

Teraz ho môžete mať v bleskovom výpredaji za 200,12€ pri použití kupónu GBCPH5 za 209,20€.

Ulefone Armor 2 je vybavený 6GB RAM pamäťou, 64GB internej pamäte, osemjadrovým procesorom Helio P25 Octa Core taktovaným na 2,6GHz a nainštalovaným operačným systémom Android 7.0. Táto zostava svižne rozhýbava obraz na jeho 5 palcovom displeji s rozlíšením 1920x1080 pixelov. Displej je pokrytý odolným Corning Gorilla Glass sklom. 

Mobil obsahuje aj sériu senzorov zahŕňajúcich barometer, kompas a gyroskop. Zadná kamera mobilu ponúka rozlíšenie 16.0MP, predná kamera 13.0MP. Obe kamery sú samozrejme vodotesné. Batéria mobilu má kapacitu 4700mAh. Čitačka odtlačkov prstov odomyká telefón za menej než desatinu sekundy.

Mobil je prachu odolný a vodoetesný podľa štandardu IP68. Prežije tak ponorenie do vody do hĺbky 1,5 metra na jednu hodinu. Vydrží toho naozaj veľa. 

Názov jednej z jeho videorecenzií hovorí sam za seba, Telefón postavený ako tank.

Vo videu nižšie ho mrazia do kocky ľadu a následne ju v panvici na plynovom horáku roztopia a nechajú vodu zohriať. Po vybratí z vody naďalej funguje. Ukazujú, že naň môžete volať aj keď je v horúcej vode v panvici. Ide o jeden z najodolnejších smartfónov na trhu, pričom je stále za rozumný peniaz :)

Ulefone Armor 2 - akcia na Gearbest.com v predaji za 200,12 €

Inzercia

 

Kľúčové slová
gearbest
Po kliknutí na vybrané kľúčové slovo sa vám automaticky zobrazia všetky súvisiace články na pc.sk

Re: Telefón postavený ako tank, Ulefone Armor 2

Dobrý deň, chcem saopýtať keď si objednám telefón cez Vami odporúčanú stránku má telefón aj slovenské menu? Ďakujem za skorú odpoveď.

Ano, Slovencina je podporovana.

Podporovane jazyky su: Indonesian, Malay, Catalan, Czech, Danish, German, Estonian, English, Spanish, Filipino, French, Croatian, Italian, Latvian, Lithuanian, Hungarian, Dutch, Norwegian, Polish, Portuguese, Romanian, Slovak, Finnish, Swedish, Vietnamese, Greek, Turkish, Bulgarian, Russian, Serb, Ukrainian, Armenian, Hebrew, Urdu, Arabic, Persian, Hindi, Bengali, Thai, Korean, Burmese, Japanese, Simplified Chinese, Traditional Chinese

Re: Telefón postavený ako tank, Ulefone Armor 2

Treba si pripocitat vypalne 20% dph + poplatok za PRECLENIE.

Re: Telefón postavený ako tank, Ulefone Armor 2

Našiel som skvelý zoznam robustných telefónov Keď som hľadal telefón, ktorý si mohol kúpiť za moju ženu, ktorá je inžinierom.
https://toughdevices.com/best-tough-rugged-smartphones-for-2018-review/
Hoci v angličtine to bolo veľmi detailné a cez to som sa usadil, keď som ju kúpil CAT S61 ako svoj darček k narodeninám.

Poslať nový komentár

TOPlist