Tecno Camon 18 Premier úspešne prešiel certifikáciou

Neznámy výrobca smartfónov prešiel certifikáciou TÜV Rheinland.

Čínsky výrobca smartfónov Tecno oznámil, že pripravovaný smartfón Camon 18 Pro úspešne prešiel náročnou certifikáciou TÜV Rheinland. Táto certifikačná spoločnosť patrí k svetovým lídrom v testovaní a certifikácii výrobkov podľa ISO, IEC a iných svetových noriem. Spoločnosti Tecno sa podarilo úspešne certifikovať svoje dve technológie. Prvá z nich - Low Blue Light sa venuje ochrane zraku, ktorá by mala zabezpečiť hardvérovú elimináciu modrého svetla, ktoré je v určitých vlnových dĺžkach (415 nm-455 nm) nebezpečné pre ľudské oči.

Druhou certifikovanou technológiou spoločnosti Tecno sa stala Safe Fast-Charge, ktorá ma zabezpečiť rýchle a bezpečné nabíjanie pri dlhodobom používaní smartfónu. Zároveň má byť pri používaní rýchleho 33 W nabíjania zachovávaná šetrným spôsobom životnosť batérie. Výrobca sľubuje aj rýchle nabitie batérie, pričom za dobu 30 minút nabijete batériu na kapacitu 64 percent a za 68 minút nabijete smartfón na 100 percent.

Čínska spoločnosť Tecno bola založená v roku 2006 a sústredí sa hlavne na mladých používateľov a rozvojové trhy, no zároveň sa chce rozšíriť na globálny trh. Tecno podľa svojich slov, chce ponúkať moderné technológie pre progresívne zmýšľajúcich zákazníkov s lákavým dizajnom, ktoré majú inšpirovať k odhaleniu sveta možností.

 

Zdroj: Gizchina, Tecno,

 
 
Pridať nový komentár
TOPlist