Takto vyzerá Lenovo Moto X4! Prinesie Qualcomm Snapdragon 630 aj vodotesnosť

Motorola, ktorá patrí pod Lenovo tento rok predstavila veľa telefónov, avšak mnohí očakávali práve nový prírastok do série Moto X. A práve teraz prichádza Moto X4 v plnej kráse. Čo všetko prináša?

Moto X4 bude obsahovať 5,2“ displej s Full HD displejom s ochranou Corning Gorilla Glass. K dispozícii bude vo farbe „Super Black“ alebo „Sterling Blue“. Ponúkne rozmery 148,35 x 73,4 x 7,99 mm a hmotnosť 163 gramov. Objavia sa štyri globálne verzie s jemnými rozdielmi medzi modelmi, avšak všetky by mali používať procesor Qualcomm Snapdragon 630 a grafiku Adreno 508. V Európe, Severnej Amerike a Latinskej Amerike bude telefón k dispozícii s 3GB RAM a 32GB úložiskom, zatiaľ čo v ázijsko-tichomorskom regióne bude Moto X4 vybavené 4GB RAM a 64GB pamäte.

Podľa uniknutých správ je pod displejom snímač odtlačkov prstov, zatiaľ čo nad displejom je 16 MPx fotoaparát s f/2.0, ktorý dokáže snímať 4K video pri rýchlosti 30 snímok za sekundu alebo video vo formáte Full HD pri rýchlosti 60 snímok za sekundu.

Zdroj: AndroidAuthority

Pridať nový komentár
TOPlist