Tablet Teclast M89 v skvelej cene 131

Dnes sme vybrali tablet pre nenáročných užívateľov. Teclast M89 nie je bojovník o vysoké skóre v benchmarkoch. Výkonom sa drží skôr na spodku a je určený pre nenáročných užívateľov. Tablet je vhodný na čítanie elektronických kníh, prezeranie webu, youtube a spustí aj graficky nenáročnú hru.

Jeho najväčšia prednosť je cena. Tá je aktuálne 131€, čo je za takto vybavený tablet výborná cena. Teclast M89 ma procesor Mediatek MT8176, 3GB RAM a 32GB veľké vnútorné úložisko. To je možné rozšíriť o pamäťovú kartu o veľkosti maximálne 128GB.

Konektorovú výbavu má Teclast M89 výbornú. Nachádza sa tu konektor na 3.5mm jack, MICRO hdmi konektor a USB typ C. Hlavne posledné dva menované konektory sú v zariadeniach v takejto cene veľmi zriedkavé. 

K parametrom ešte doplním že uhlopriečka tabletu je 7.9 palca, retina displej s rozlíšením 2084x1536px, 2.4G a 5G Wifi, BT 4.0,GPS, BDS, zadným 8Mpx a predným 5Mpx fotoaparátom a batériou o veľkosti 4840mAh.

 

Tablet je naviac skladom EU, takže cena 131€ je konečná. Nečakajú vás žiadne poplatky naviac a tablet máte doma najneskôr do 7 dní.

V prípade, že vás zaujal iný produkt na geekbuying a chcete zistiť, či na daný produkt nie je zľavový kupón, navštívte tému na našom fóre a napíšte nám.

Inzercia

Pridať nový komentár
TOPlist